Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2022, 19:28   #432
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nanatar Zobacz post
Dwie godziny to niedużo, a przeprowadzka goni.
Zostawimy już Alfreda, nie powinniśmy odzierać go tak szybko z tajemnicy, bo jeszcze się spłoszy.
Za to Leonidas będzie dążył do spotkania z Lady. Koniecznie w cztery oczy. Opiszę to. Dobrze byłoby i zamienić kilka słów z kompanami, to też spróbuję, na odwiedziny w kuchni, albo w stajniach już czasu nie starczy, to zostawimy sobie na wieczór.
Z tym spotkaniem w cztery oczy może być ciężko, jedynie tak przelotem może ją Leo gdzieś złapać. Henrietta zgodzi się na krótką "audiencję", ale dziewczyna zalatana i zajęta, bo wiadomo - uczta. Później ma Detlefa. Ale parę słów uda się zamienić.


Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
Co Ci będę ściemniał - przyszedł gorętszy czas w pracy, za tydzień w ogóle mogę "zniknąć" na dwie kolejki, a ilość tekstu, jaka w tej sesji pojawia się każdego tygodnia, jest czasem nie do nadrobienia. Musiałbym studiować ten temat
Nic dziwnego, że zgubiłem ten detal. Szyłem z tego, co miałem pod ręką.

Także poprawię się z końcem lipca, o ile Waldek dożyje.
Spoko-luz, szyków nam to nie pomieszało. Waldek też przecież ma swoje lata, może wyszedł z wprawy. Co do ilości tekstu to wiemy, zdajemy sobie z tego sprawę i nawet przebąknęliśmy na Komitecie Centralnym MG, że musimy brać na to poprawkę. Staram się nieco kondensować te posty od jakiegoś czasu, ale jak widać słabo to idzie. Już nie wspominając o proponowanym w rekrutacji tempie, które się rozlazło - ale to broń Boże zarzut, bo sami byśmy nie dali go już ogarnąć.


Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
Jak wygląda obyczaj noszenia broni w gościnie dla stanu rycerskiego? Przyjść z mieczem na ucztę to duży fo pa takie ? XD
Nie no, na ucztę z mieczem to nie bardzo. Halabardnicy na straży nie pozwolą. Ewentualnie można mieć gdzieś schowany sztylet czy inny nóż, ale nic więcej nie da rady przemycić.


Cytat:
Napisał Eliasz Zobacz post
(...) chyba ze lisiczka dała mu jakiś opis jak go znalexć, pyutanie służek raczej odpada bo te pewnie później przekażą o co je halfling pytał...
W sumie w opisanej przeze mnie scence nie było opisu, że Łasiczka daje jakiekolwiek info poza imieniem i tym, że zna go z czasów Trupy, więc... Tupik jakoś ogarnie.
 
Aro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem