Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2022, 16:12   #37
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
obce jako ekipa macie trzy Tagi Mocy i jeden Tag Słabości. Aby je określić macie zestaw pomocniczych pytań. Wspólnie je tworzycie i każdy członek ekipy może z nich korzystać.
Musicie wspólnie zdecydować na które pytania i jak chcecie odpowiedzieć. Oczywiście ja pomogę w tworzeniu tych drużynowych Tagów.
O tym, jak się z nich korzysta w praktyce opowiem później, jak już zakończymy tworzenie postaci i ekipy.

Pytania pomocnicze są w tym poście.
http://lastinn.info/955730-post13.html (Komentarze - MIasto Mgieł)

Co do ewentualnych konfliktów pomiędzy postaciami, to jak wspomniałem dopuszczam pewne drobne tarcia i koleżeńskie uszczypliwości, ale nie ma zgody na jakieś konflikty, czy otwartą walkę.
Myślę, że raczej nie będzie nawet ku temu okazji.

Brak zgody na pvp, to chyba jedyna żelazna zasad w tej sesji od której nie będzie żadnych odstępstw.

____
Nazwa ekipy, to tylko taki smaczek i nie ma on żadnego mechanicznego znaczenia. Służy tylko do budowania klimatu i niczego więcej.

Co do awatarów, to przyznam, że poszedłem na łatwiznę. Tak łatwiej było mi nadać im jakiś jeden wspólny klimat. Czarno-białe barwy wpisują się w estetykę noir, więc jest ok.
Też bym wolał, aby miały one inne kolory, ale biorąc pod uwagę, że prawie każdy obrazek był w innym stylu, to tak wersja była po prostu dużo łatwiejsza do ujednolicenia.
Jeżeli wolicie, to możemy przywrócić kolory. Nie ma problemu.
 
Nuada jest offline