Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2023, 10:38   #126
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
I hate to be That Guy, ale jeszcze nie wszystko zostało naprawione.

Nawet po edycji w poście Shartana Donovan twierdzi, że eladrinka nie była pierwsza:
Cytat:
Napisał Shartan Zobacz post
Zaczął uważnie oglądać ostatnią z nagród po czym usłyszał eldriankę, która oznajmiła wszystkim, że jest pierwsza, co przecież nie było prawdą.
Oczywiście jeśli graczowi nie przeszkadza, że jego postać ma urojenia albo przejawia myślenie dereistyczne, to nie widzę nic do poprawy.

Został jeszcze post Elenorsara:
Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
Kolejne słowa sprawiły, że musiała powstrzymywać się od śmiechu. Mały, lecz skuteczny pstryczek w nos eldrinki, w który w zasadzie ona sama była zapatrzona, był idealnie wycelowany przez Donovana. Mina dziewczyny, która od początku chciała pokazać, że jest najlepsza z nich wszystkich, była bezcenna, gdy okazało się, że to nie jest przypadło pierwsze miejsce w zbieraniu nagród za rozwiązanie zadań.
Przemyślenia Vrorbeenqea'i nie odpowiadają stanowi faktycznemu. Ani Donovan nic nie powiedział (to akurat zostało usunięte po edycji), ani moja postać nie mogła zrobić żadnej miny, ponieważ nic takiego nie opisałam (zwłaszcza że nie miałam w stosunku do czego).

Dopóki te rzeczy nie będą poprawione i wyjaśnione, to ja się wstrzymuje z odpisami.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline