Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2023, 14:01   #24
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Będzie dygresja. Dzisiaj zastanawiałem się nad tym, jak wygląda moja postać w świecie gry. Miałem wcześniej kilka pomysłów, ale wreszcie wymyśliłem. To klon Gordona Freemana z Half-Life. Pewnie został przeniesiony do tego świata w wyniku incydentu w Black Mesa Research Facility...


Cytat:
Interesting Aspect of Street (d100)
1d100 = 47
Limited access street: guards request certain credentials in order to permit passage
Zauważyłem ośmiu strażników (2d6). Ciekawi mnie pierwsze wrażenie, jakie wywarli na Kurcie.

Cytat:
Characters (d100)
1d100 = 79
Quiet
Przepuszczają bez słowa prowadzących mnie żebraków. To samo w sobie jest już interesujące. Pewnie wkroczyliśmy na prywatny teren Gildii.

Przed wejściem do tawerny zwracam uwagę na szyld. Z pomocą przychodzą tabelki z Urban Dressing Raging Swan Press.

Cytat:
Inns & Taverns
2d100 = 83, 90
The Sylph & The Scribe
"Sylf i Skryba"... Za sugestią bulorwasa, jednego z graczy biorących udział w mojej kampanii Dungeon of the Mad Mage, zmieniam wynik na "Hobgoblin i Wróżka", aby oddać hołd śp. Kerbizalowi, zabitemu przez mrocznych elfów z Domu Auvryndar, kiedy próbował uciec ze świątyni Lolth.

Coś ciekawego, co powinienem wiedzieć o tym miejscu, co rzuca się w oczy?

Cytat:
Interesting Tavern Features
1d100 = 88
is situated on its own demiplane, accessible from a number of different pub entrances across the multiverse. The clientele is as varied as the cuisine and drinks menu.
O!
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-04-2023 o 10:47.
Lord Cluttermonkey jest offline