Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2023, 12:39   #25
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację

Cytat:
Taproom Events (1d100)
1d100 = 92
A bard enters and starts serenading the patrons, moving from table to table in search of coin.
O czym śpiewa grajek? Dlaczego mnie to interesuje? Nie zwróciłbym uwagi na taki "element wystroju", gdyby nie pojawił się tu w wyniku modyfikacji sceny (altered scene) - może mieć znaczenie dla dalszych przygód. Na przykład w słowach serenady może być zaszyta legenda, która naprowadzi mnie na jakiś ciekawy trop.

Cytat:
3d100 na tabele Legends, Visions & Dreams z Mythic GM Emulator
3d100 = 95, 43, 23
struggle / hint / elements
W pieśni o zmaganiach Saeunnczyków z nieprzewidywalną długością dnia i nocy kryje się jakaś wskazówka dla mojej postaci. Rzucam srebrną monetę bardowi i rzucam jeszcze raz na tabelkę, żeby nakarmić trochę moją wyobraźnię...

Cytat:
1d100 na tabelę Visions & Dreams z Mythic GM Emulator
1d100 = 80
riches
To teraz mnie zaciekawił!

 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-04-2023 o 10:02.
Lord Cluttermonkey jest offline