Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2023, 16:52   #5
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Niech zgadnę - kolejna solówka dla siebie samego, na już sprawdzonym mechanizmie, tylko teraz w D&D?
Ale że miałbym siebie samego zrekrutować? Tego jeszcze nie próbowałem, ale brzmi grubo.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Osobiście jestem zdania, że system dawno wyrósł poza korzenie meatgrinderowych lochów Garego Gygaxa ale jeżeli ktoś się dobrze bawi w lochowanie albo retroklony to nie mam prawa krytykować.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-04-2023 o 10:28.
Lord Cluttermonkey jest offline