Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2023, 11:58   #20
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Mam już sporą część karty na doku, później podeśle ci link. Na razie rozpisalem sciezke kariery, teraz musze podliczyc pd zeby sie w 4k zmiescic. Mam jednak zagwostke.
Mam
Człowieka z Ostermarku
Uczeń czarodzieja.
Rasowe umki i zdolnosci przepisalem z dziedzictwa sigmara. Klasowe od ucznia czarodzieja tez wszystkie przepisalem. Czy cechy glowne i drugorzedne tez sa darmowe w pierwszej prowesji, czy wszystkie cechy trzeba wykupywac za pd?

Rzuty na cechy przekopiowalem z franciszki, same 20 jak chciales :P

Rozumiem że mimo iż w żadnej profesji na ścieżce kariery nie ma "szału bojowego" to jednak i tak moge wykupic ja z puli 4000 PD?

E: późniejsze profesje wspominają o 2 (3) magicznych przemiotach. Jak to rozwiążemy?

E2: W porządku, zamiast "rzucam kulę ognia", będzie "Kruger rzuca kulę ognia." Dużej różnicy nie robi
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 27-06-2023 o 12:08.
Baird jest offline