Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2023, 13:33   #38
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Sprawdź teraz, dodałem użytkownikowi “Kerm” na Mythweavers uprawnienia edytora. Daj mi znać, czy działa.

Rzuty na sprawy bieżące (ja nie rzucam na orokos jak coś, orokos jest dla graczy):

Cytat:
Joresk pomaga Lavenie przekonać Gretę Gardanię, aby użyczyła im więcej złota na budowę twierdzy.

Joresk, Dyplomacja: 1d20 + 3 (CHA) + 5 (LVL) + 2 (Trained) = 19 . Krytyczna porażka.
Lavena, Dyplomacja: 1d20 + 4 (CHA) + 5 (LVL) + 4 (Expert) - 1 (Kara z Aid Joreska) = 29. Ledwo sukces. Gardania z niechęcią oferuje dodatkowe 15 gp na miesiąc i zastrzega, że układ jest ważny, dopóki cytadela nie zagraża miastu. Oznacza, że na odbudowę zamku macie 45 gp do 22 Arodus.
Cytat:
Katerina pomaga Lavenie przekonać karczmarkę do obniżenia prowizji za używanie karczmy do przemytu.
Katerina, Dyplomacja: 1d20 + 3 (CHA) + 5 (LVL) + 2 (Trained) = 30. Nat 20.
Lavena, Dyplomacja: 1d20 + 4 (CHA) + 5 (LVL) + 4 (Expert) + 2 (Bonus za pomoc Kat) = 21. Sukces. Bez zdziwienia, obie kobiety mieszają w głowie karczmarce i ostatecznie zgadza się na 8% (mogłoby być jeszcze mniej, ale nie było krytycznego sukcesu - pomimo krytycznego sukcesu Kat, Lavena wyrzuciła średnio). Od zysków z przemytu będę odejmował 8%.
Pozostało rozliczenie wstępnego przemytu z niziołkami, ale tutaj potrzebowałbym Waszych deklaracji - po naprawieniu schodów (których? Tych z dziedzińca do krypty czy z krypty do Kręgu?), ile chcecie spędzić czasu na przemycie? To jest dosyć ważna informacja dla mnie.

Dla pozostałych - Sind, Kerm (a także Slan i Icarius, których chyba ostatecznie z nami nie ma) będę rzucał na zwyczajny Earn Income.

Moje poprzednie podsumowania (z których zrobię większą listę i załączę ją mniej więcej w czwartek):
http://lastinn.info/979554-post29.html ([Pathfinder 2e] Kult Pogorzelisk - Komentarze)
http://lastinn.info/979444-post18.html ([Pathfinder 2e] Kult Pogorzelisk - Komentarze)
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem