Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2023, 19:22   #6
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Spróbuję swoje własne, choć jak jakiś Gracz zechce dołączyć to pewnie nie miałbym nic przeciwko.
Ok. To zostawiam Tobie do decyzji, czy rzuty na cechy domu (Land, Power, Wealth, etc.) mam wykonać za Ciebie, czy chcesz samodzielnie na discordzie (jest dodany bot - Avrae).

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ja może w weekend zrobię postać. We wrześniu i październiku może być krucho u mnie z czasem, ale idea sesji mi się podoba.

E-Asmodian, ja nie jestem przekonany, czy na dłuższą metę opierać sesję na PVP. Więc jestem otwarty albo na wspólną frakcję, albo na sojusze.

Pytanie czy antagonistami mogą też być frakcje i księstwa kierowane przez NPC?
Fajnie. Podeślę podręczniki, etc.

Wszystkie opcje (wspólna frakcja, PvP, sojusze) są na stole.

Co do enpeców - tak, jak najbardziej.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 30-08-2023 o 12:59.
Lord Cluttermonkey jest offline