Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2023, 18:39   #12
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
A co mi tam, podeślij tę tajemnicę postaci. Spróbuję coś skrobnąć.
Poszło.

PS Wystarczający do gry lore to ten filmik: https://youtu.be/H6xVUtRBeMQ?si=YKIpaPy0YpwzJpAb

e. Otrzymałem pierwszą gotową kartę postaci. Lorinor - Half-elf | Draconic Sorcerer 5 | Noble od Kerma.

e2. Dodałem kolejne punkty do rekrutacji i chyba mogę teraz uznać ją za kompletną. W razie niejasności pytajcie. Pierwszy odpis otwierający sesję też mam na brudno w 99% napisany, więc pozostaje mi już tylko czekać na żądnych śmierci przygód śmiałków.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-09-2023 o 20:54.
Lord Cluttermonkey jest offline