Wątek: Sodraland 2527
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2023, 22:06   #37
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Czarodziej trochę zmarzł w nocy, więc jedzenie przyrządzone przez Sigrun było miłym początkiem dnia, za które podziękował.
Po przybyciu reszty towarzyszy Warmund sprawdził skrzynkę z kluczami swoim wiedźmin wzrokiem czy aby nie ma tam magii.
Piromanta ostrożnie przybliżył dłoń do zamka, po czym jedynym palcem powoli otworzył zasuwkę.
- Boom!- Kruger wybuch śmiechem po wystrzeleniu onomatopei.
- Żadnej magii, tylko klucze.- powiedział łapiąc oddech.- Gilbercie może uda ci się znaleźć coś co wczoraj przegapiliśmy.- Mag wskazał na skrzyneczkę z kluczami.- Franziska możesz mu pomóc, ktoś z wiedźmim wzrokiem nadal powinien zostać na miejscu. Jakbyś mogła rzucić zaklęcie czystości na podłogę w korytarzu, nie mówię tu ze względu na siebie i - Kruger zrobił cudzysłów palcami - zacieranie moich śladów, ale o szacunek dla gospodyni, bo jednak jej podłoga się niszczy, a tego w planie nie miałem, nie spodziewałem się że pół kompanii za mną tu wejdzie.-

Po słowach Kristoff'a, czarodziej podumał chwilę.
- Mam znajomą praczkę, pomogłem jej raz z łobuzami, możemy udać się razem do pralni popytać o von Schwarz. Jak nam nie zejdzie za długo to możemy sprawdzić potem te dziurawe dzbany.-
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem