Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2023, 13:48   #35
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ehran, do Ciebie poszła PMka.

Więc... dostałem dużo kart postaci. Wielu Autorów-Widmo w ogóle nie dało o sobie znać w temacie i pisali PMki (lub na innych komunikatorach), albo wprost informowali mnie o chęci wzięcia udziału gotową już kartą postaci =p

Co oznacza, że niestety musiałem zadośćuczynić przykremu obowiązkowi i wiele dobrych kart odrzucić, z powodu mojej własnej niewiary bym na zasadach sesji (sfery + gestalt) ogarnął więcej niż 5 BG.

Do sesji przyjmuję (kolejność stricte losowa):
  • Anáthemę od Cai
  • Treggita Baldpaw od Sindarina
  • Duz Zana od Zaalosa
  • Mari od Johana
  • Varluka od Stalowego

Wszystkie karty które dostałem były na swój sposób fajne i gdybym wierzył w swe umiejętności na tyle aby mieć te 9 miejsc to bym was przyjął, ale nie mam dość tej wiary =p

Kilka KP wciąż wymaga drobnych poprawek.
Kilka problemów technicznych trzeba rozwiązać.
Temat komentarzy ([Pf 1ed, SoP, Gestalt] Hunger that lingers...) już jest, ale chwilowo tylko dla naszej wygody.
Temat samej sesji ([Pf 1ed, SoP, Gestalt] Hunger that lingers...) założyłem byście mogli już sobie powrzucać Avatary jeśli taka wola.
Na dniach pojawi się tam post wprowadzający was do przygody.

Dziękuję wszystkim za udział, widzimy się w przestworzach internetu!
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 04-12-2023 o 14:00.
Arvelus jest offline