Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2024, 21:28   #9
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Głosów mamy dużo, ale dyskusji mało. Można z tego wyciągnąć różne wnioski.

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
W każdym razie jestem potencjalnie na tak, zwłaszcza że piszesz, iż nowa edycja będzie kompatybilna ze starą. Zaznaczyłam cleric w ankiecie, ale nie wiem, czy Tancerka Ostrza tam pasuje. To raczej hybrydowa klasa.
Bladedancerka jest też i w tej edycji. W sumie łapie się i pod clerica, i pod fightera.

Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
...nie podzieliłeś się, że jest kickstarter, a już po kfiotkach!
Każda z tych stron kosztowała mnie jakieś 67 groszy na kickstarterze, bo chciałem mieć ACKS na półce. A do tego w drewnianym kejsie. Zabrakło tylko okładki z koziej pyty. To pozostanie już na zawsze moją największą inwestycją w to hobby.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 05-02-2024 o 21:32.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem