Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2024, 21:08   #11
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Ogarnąłem panel sesji.

Ważne: Niektórym z Was rzucałem na hp jeszcze w trakcie rekrutacji, ale jako że to pewnie pierwszy kontakt z ACKS dla Was (poza Melkorem), pierwsze postacie i w sumie pierwsi się zgłosiliście do tej kampanii, to jako bonus za dobre chęci ci pierwsi bohaterowie mają maksymalne hp. Mam nadzieję, że pozwoli to się lepiej oswoić z grą zanim zacznie się prawdziwy "Dwarf Fortress".

Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Widzę już dwóch chętnych na dowodzenie tej wyprawie. No, no... gdybym miał fajkę, to bym ją właśnie zapalił i obserwował, co się będzie działo...
Tylu chętnych, a ustalić jakiś szyk drużyny, kto niesie źródła światła (pochodnia, itp.) nie ma komu. A tak serio to ważne szczegóły, więc polecam się zastanowić.

Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
To zależy, ile takich spotkań przed nami. Kosztowny sprzęt w użyciu jest.
A nie doczytałem jeszcze - co jesteś w stanie sam wyrabiać jak masz czas i narzędzia? Tylko amunicję, czy paliwo też?

Pytam, bo jak będziecie w sytuacji podbramkowej (niskie hp, niskie zasoby), to zawsze można rozważyć powrót do Durnagald na odpoczynek i uzupełnienie ekwipunku, choć coś może zdarzyć się po drodze (w obie strony) lub zadziać w twierdzy w tym czasie, więc nie polecam tego nadużywać.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 03-03-2024 o 21:13.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem