Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2024, 12:06   #9
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Okej, postać którą opracowałam zupełnie nie pasuje do otrzymanej tajemnicy, więc pójdę po linii najmniejszego oporu i spróbuję stworzyć coś dopasowanego do sekretu i drużyny. Jakie drużynowe role nie są u was zajęte?
A tak w ogóle to ja już Ci nie rzucałem na tę tajemnicę postaci przy pierwszej rekrutacji? Może masz gdzieś na pw poprzednią...

Rzucałem też Kermowi, ale nie podjął się dalszej gry po śmierci pierwszej postaci, więc będziesz miała większy wybór. Sforwarduję Ci.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 20-03-2024 o 12:23.
Lord Cluttermonkey jest offline