Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2024, 13:45   #1201
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
Czy moja postać wiec coś więcej o tym ile tych mantikor jest, lub w którym miejscu się ukrywają?
- Trzy mantykory - latają obecnie w ciemnościach nad Waszymi głowami
- Zwykle jedna zadaje zagadki gościom, a dwie pozostałe wykorzystują czas na zajęcie korzystnych pozycji gdzieś wysoko, poza zasięgiem walki wręcz, żeby razić kolcami
- Nazywają siebie samymi Blikrrizzch, Saaridek i Nythlaug - mówią w j. wspólnym
- Codziennie powtarza się ten sam obrzydliwy rytuał: trollica wchodzi przez podwójne drzwi znajdujące się po przeciwnej stronie komnaty, jest zżerana przez mantykory jak Prometeusz przez sępa, regeneruje się i wraca przez podwójne drzwi



Możesz to dodać do odpisu jak chcesz się tym podzielić.

Cytat:
Napisał Panicz Zobacz post
Dostrzegłem dopiero teraz, że MG napisał, że troll będzie wrogi... Może zatem dla Albura test na dyplomację/animal handling (w obu chyba mam profki) i jeśli będzie negatyw, to nie będę podchodził (zedytuję post)?

Napisałem też, że mówię w Undercommon, bo kojarzy mi się, że miałem to w karcie, ale teraz nie mam dostępu do karty, więc zweryfikuję wieczorem (i najwyżej wyrzucę ten dopisek).
Jest nieprzyjazna. Test jak najbardziej wchodzi w grę, ale jeśli będzie negatyw, to znaczy, że sprowokowałeś trollicę.

W jakim języku mówią trolle i czy w ogóle - chyba zbytnio nie wiecie (przydałaby się profka w History / Investigation)... nie patrzyłem w kartę psionika, może ma.

Jak leczenie by się udało, to pewnie trollica stałaby się bardziej przyjazna...

Cytat:
Napisał Dust Mephit Zobacz post
Łamiemy stereotypy. To chyba pierwszy przypadek leczenia trolla przez gracza w historii dnd. No i fajny pomysł na komunikację.
... dlatego pomysł mnie się też podoba.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 27-03-2024 o 13:54.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem