Wątek: Sodraland 2527
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2024, 20:26   #94
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Kristoff z Klausem doszli do grupki przy okiennicy. Gummiohr zwrócił się do koleżanek i kolegów, na tyle cicho, aby oni słyszeli, ale poza tym nikt inny
- No dobra, co robimy? Ja to nawet nie wiem, kogo my tu widzimy i dlaczego ich szpiegowali? Nie możemy o tak o się wbić do środka i powiedzieć, że szukamy… tego typka Rajmunda? czy jak mu tam. Wejść z pięściami i od razu do walki też bez sensu…. Jakbyśmy wiedzieli, że tu coś złego się dzieje, to jakiś pożar mógłby wybuchnąć, choć przy tej ulewie ciężko o to będzie.-
tu na chwilę Ostlandczyk przerwał i wydał z siebie dość głośne westchnienie, gdy przypomniał sobie o innych wydarzeniach tego wieczoru.
- Wiecie, dopiero co uciekałem z jakiejś czarnej mszy, gdzie ludzie pili jakieś świństwo z tykwy, a teraz stoje w ulewie i patrzę na jakąś stodołę, czy tam magazyn i nawet nie wiemy co tu jest i po co. Jaki pretekst musimy mieć, żeby tu wejść pokojowo?-
Zrobił pauzę, aby jego pytania wybrzmiało glosno, a następnie zwrócił się do maga, który to stał na przeciw Kristoffa
- Coś myślę Warmund, że w końcu będziesz mógł coś sfajczyć, tylko nie wiem jeszcze co… Co Wy na to, Sigrun?- mimo, że zwracał się do Krügera, to na koniec, uwagę przeniósł na Sigrun, którą w końcu dostrzegł.

Kruger popatrzył na Kristoffa.
- Nie mam pewności że to tu, ale skoro już tu jesteśmy to to sprawdzimy. - po tych słowach czarodziej podszedł do głównego wejścia magazynu i zaczął w nie walić pięścią. Następnie cofnął się trzy kroki i zaczął splatać czar jaki “otworzył” drzwi von Schwarz.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem