Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-09-2011, 20:31   #1
 
Garzzakhz's Avatar
 
[Inne, Horror (DOOM - Hell in prison)]

Początek:

Witam, chciałbym zaprosić do gry w mojej nowej sesji, w której gracze wcielą się w członków zespołu amerykańskich komandosów. Zadaniem owej elitarnej grupy będzie zbadanie dziwnych wydarzeń, które miały miejsce w więzieniu McKagan Asylum położonym na (fikcyjnej) wyspie McKagan Island należącej do stanu New Hampshire. Fabuła oraz uniwersum całej gry będzie oparte na ekranizacji gry komputerowej DOOM. Gracze nie będą musieli zaznajomić się z filmem jeżeli nie będą chcieli. Jeżeli ktoś już widział film, to dobrze. Zdecydowałem się połączyć mocno różniącą się fabułę filmu z fabułą gry DOOM 3 i dodatku DOOM Resurrection of Evil. Sesja co prawda będzie nawiązywać wyłącznie do filmu, aczkolwiek jeżeli wypali i będzie się miło grało postaram się stworzyć kolejną sesję bardziej nawiązującą już do gry. Od razu przestrzegam że klimat będzie nieco różnił się od klimatu w grze lub filmie. Mianowicie chciałbym uzyskać coś w stylu klimatu DOOM'a pomieszanego z klimatem Batmana Arkham Asylum.


Krótki opis filmu
[/url]


- Miejsce akcji – Ziemia i Mars placówki należące do firmy UAC.
- Czas akcji – 2036 rok czasu ziemskiego.
- Tło - Podczas gdy jednostka marines ma udać się na przedłużony urlop, okazuje się, że zostaje jej powierzona nowa misja - utrzymania kwarantanny na stacji badawczej Olduvai na Marsie, prowadzonej przez Korporację Kosmiczną UAC. Marines nie są zadowoleni z nowego zadania prócz ich dowódcy Sarge’a, który kocha swoją pracę.

Aby dostać się z Ziemi na Marsa, jednostka wykorzystuje oparty na teleportacji system Arc, który jest sterowany przez poruszającego się na wózku inwalidzkim naukowca Pinky. Na samym początku ten rodzaj transportu nie był zbyt dobrze opracowany i najbardziej ucierpiał na tym Pinky. Podczas jednej z teleportacji, coś poszło nie tak i - jak mówi o tym jedna z filmowych postaci: „ Pojechałem na jedną planetę, a mój tyłek na inną” - w konsekwencji tors Pinky'ego został na stałe przymocowany do wózka.

Na tej planecie znajduje się przeszłość Reapera, a także jego siostra, dr Samantha "Sam" Grimm, która wybrała zawód naukowca i nie widziała brata od momentu, kiedy wstąpił do wojska.
Sam usłyszała transmisję ze stacji Olduvai przekazaną przez dr Carmacka sygnalizującą olbrzymie zagrożenie. "Był czymś przerażony, ale Sam nie zdawała sobie sprawy z tego, że wydarzyło się coś makabrycznego".

Stacja badawcza została opanowana przez potwory(stworzenia te są ludźmi zmienionymi w monstra za pomocą substancji tworzącej 24 parę chromosomów). Sarge i jego ludzie usiłują zniszczyć legiony stworów, jednocześnie usiłując wykonać swoje zadanie i utrzymać kwarantannę na Marsie. Rozkazy Sarge'a są jasne - cokolwiek wywołało zagrożenie na Marsie musi zostać opanowane, co oznacza jedno - nikt żywy nie może wydostać się ze stacji Olduvai.

W czasie, gdy żołnierze muszą stanąć do konfrontacji z śmiertelnie niebezpiecznymi monstrami, rozpoczyna się konflikt Reapera z dowódcą. W trakcie, trwania nowej misji, ich relacje zaczynają się gwałtownie pogarszać. Kiedy dochodzi do tego różnica poglądów i zasad moralnych, John jest zmuszony do dokonania wyboru."

Postaci:

Sarge – dowódca oddziału marines. Odważny, doświadczony, wojna to dla niego prawdziwe życie. Nie znosi sprzeciwu.
John „Reaper” Grimm – główny bohater, jeden z marines. Jego rodzice zginęli na Olduvai podczas wykopalisk.
Destroyer – maszyna do zabijania, potężny dwu metrowy Afroamerykanin, zawsze spięty i gotowy do akcji.
Goat – cierpi na hiperreligijność.
Duke – typowy kobieciarz, wychowywał się z Destroyerem.
Portman – uważany przez wszystkich za drania, z drugiej jednak strony jest tchórzliwym ćpunem.
The kid – młody, dobrze wyszkolony, lecz bez doświadczenia. Misja na Olduvai była jego pierwszą i ostatnią.
Mac – Mało mówi, jego postać jest nieco zagadkowa.
Doktorzy: Steave Willids, Klay, Turman, Cormack, Olsen – pracownicy tajnych projektów UAC. Odpowiedzialni (szczególnie Cormack) za tragedie na Olduvai.
Pinky – naukowiec zarządzający podróżami Arcą. Podczas jednej z pierwszych teleportacji coś poszło nie tak i Pinky stracił nogi. Został podłączony do nowoczesnego wózka inwalidzkiego.
Smanta Grimm – Siostra „Reapera”. Poszła w ślady rodziców i rozpoczęła pracę wykopaliskową na Olduvai.

Ciekawostki:

Arc – Stacja teleportacyjna odkryta przez archeologów na pustyni Navarro w roku 2026. Portal prowadził do starożytnego miasta na marsie.
UAC – Firma posiadająca olbrzymi budżet, prowadząca badania na marsie za pomocą Arci.
Mutanci – Potwory stworzone przez dr. Cormacka. Bestie przewyższające zwykłych ludzi siłą, zwinnością, inteligencją, a także regeneracją tkanek. Cormack stworzył je podając ludziom ( w tym przypadku więźniowi skazanemu na śmierć) dawkę płynu wyprodukowaną dzięki odkryciom archeologicznym. Człowiek który otrzymał daną substancję zyskiwał 24 chromosom co powodowało wymienione wcześniej właściwości. Niestety ludzie źli wewnętrznie zamieniali się w rządne krwi bestie, czego dr. Cormack nie przewidział.
Rasa obcych – nie pokazana w filmie. Mało o niej wiadomo. To ona stworzyła C24 ( substancja z 24 chromosomem), Arcę oraz miasto na marsie. Rasa ta była niezwykłe rozwinięta co potwierdzają znaleziska archeologiczne. Wyginęła z nieznanego dla ludzkości powodu.
BFG – broń biologiczna stworzona przez UAC. Broń wystrzeliwała pocisk przypominający niebieską, galaretowatą substancję. Działanie pocisku było zbliżone do działania napalmu.
C24 – substancja która tworzyła w ciele zwierzęcia lub człowieka dodatkową parę chromosomów, przez co zwierzę lub człowiek stawał się szybszy, silniejszy, zwinniejszy oraz szybciej się regenerował. Efekty uboczne – źli ludzie zamieniali się w żądne krwi monstra.

Wydarzenia po filmie i wstęp do sesji:

Całą historię przeżywają tylko dwie osoby „ rodzeństwo Grimm” (w tym Reaper zostaje udoskonalony o nową parę chromosomów). Podczas krwawej walki Reapera z Sarge’iem zostaje wysadzony teleport w arce na marsie. Sprzętu nie daje się naprawić ponieważ technologia na ziemi jest jeszcze zbyt niska. Firma UAC wychodzi z tego cało i nie zostaje osądzona za rzeź na Olduvai, a na dodatek wygrywa sprawę sądową z rodzeństwem Grimm przez co Samantha i John trafiają do więzienia na 15 lat pod zarzutem zniszczenia, własności UAC. Firma UAC ponownie wyrusza na marsa i zakłada tam bazę dopiero w 2145 roku. Jest to rok 2145 ponieważ dopiero wtedy ludzkość jest na tyle rozwinięta technologicznie by podróżować na marsa i prowadzić na nim badania.

2041 rok - pięć lat po wsadzeniu Johna Grimma do więzienia McKagan Asylum -
Baza służb specjalnych w Nevadzie:

- Tu Bradley Pierce.., dowódca straży więzienia McKagan Asylum, potrz... wsparcia z lądu, powtarzam potrzebujemy .........z lądu. W więzieniu panuję chaos, wielu więźniów ucie.... z cel! Coś dostało się do kanałów! Grupa sanitarna znikła! Kod czerwony, powtarzam ....... ........ Przyślijcie pomoc ! .................................................. .............................................
O KURWA! POMO.............YYYYYYYYYYYYYYYYY!

Są jakieś inne nagrania? - spytał Frank Musser, jeden z szefów CIA. Reszta osób w grupie spojrzała po sobie niepewnie.
- Tak jeszcze jedno. - odpowiedział ktoś z tłumu. - Ktoś wrzeszczy do słuchawki.
- Wysłaliście tam ludzi? - ponownie spytał Musser. - Tak straż przybrzeżną 3 dni temu. - odpowiedział jakiś pomniejszy agent. - brak odpowiedzi do dnia dzisiejszego. Wysłaliśmy także dwa samoloty, najnowszej generacji. Wszystkie tereny wokoło więzienia puste. Lotnicy specjalnym sprzętem zbadali z powietrza wnętrze więzienia. Coś zakłóca nanowizję jakby w budynku panowała wciąż ta sama temperatura. Kamery także nie działają, lub nie mamy do nich dostępu.
- Kurwa! Wiecie już co to może być? - dopytywał co raz to bardziej zdenerwowany szef CIA. - jak możemy z takim sprzętem nie mieć dostępu do bazy najlepiej strzeżonego więzienia?
- Trzeba to zbadać, wysłać tam doświadczonych ludzi! - zaproponował Steve Martins, szef MU. - Satelity nawet nic nie pokazują, nowoczesny sprzęt nie pomaga, ktoś musi tam się dostać i przekazać nam relację...
Wielu agentów i wojskowych pokiwało potwierdzająco głowami.

W sprawie gry:

- Potrzebuję od 4 do 8 graczy.
- Rasy - wyłącznie ludzie, ekwipunek gracze wymyślają sami, wszystko dzieje się w przyszłości więc pomyślałem że dam graczom możliwość wymyślenia własnych broni, gadżetów o których zawsze marzyli. Możecie wymyślić bronie, pancerze, sprzęt elektroniczny itp, itd. ( oczywiście bez przegięć:P)
- Klasy - wyłącznie komandosi, ale każdy może wybrać sobie jakąś specjalizację wojskową, np. Saper, technik itp. itd.
-Cała fabuła rozgrywać się będzie na wyspie i więzieniu opisanym powyżej. Rok 2041.
- Będę wybierał graczy, którzy wymyślą najciekawsze historie, opisy osobowości, wyglądu oraz z najlepszymi pomysłami na gadżety i ekwipunek.
- Sposób prowadzenia sesji - kostki przed monitorem.
- Podczas gry będzie naprawdę łatwo umrzeć lub stracić postać w inny sposób. Pomyślałem że nagrodą dla tych, którzy przeżyją do końca fabuły będzie jeśli każdy uczestnik da tym osobom których postaci przeżyły punkt reputacji. Dlatego wcześniej proszę wszystkich którzy się zgłoszą aby nie podwyższać współgraczom punktów. Dostaną je tylko ci którzy przetrwają :P.

Rekrutacja będzie trwać 2 tygodnie.
 

Ostatnio edytowane przez Garzzakhz : 10-09-2011 o 20:38.
Garzzakhz jest offline  
Stary 24-09-2011, 13:52   #2
 
Garzzakhz's Avatar
 
Koniec rekrutacji, temat do kasacji.
 
Garzzakhz jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:51.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168