Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-10-2015, 15:43   #1
INNA
 
Nami's Avatar
 
[Mafia] Disney: Atlantyda

Mafia
Disney: Atlantyda, Zaginiony Ląd

Nie napisałam wstępnej fabułki Cel jest taki, że ratujecie Atlantydę przed zniszczeniem

Zapraszam tych, co grę "mafia" znają oraz tych, co poznać by chcieli.
Jeśli ktoś gra/grał w Town of Salem, to to ułatwi mu dodatkowo życie

Jak planuję poprowadzić grę?
Przede wszystkim poszukuję minimum 14 graczy. Maksimum 15
Gra może okazać się dla jednych krótka (gdy umrze nocy pierwszej), a dla innych nieco dłuższa.

Wiem, że w poprzedniej rozgrywce postać Medium nie przypadła wam do gustu, ale tym razem, gdy będą 2 zabójstwa co noc, wydaje mi się, że wam się przyda. Tym bardziej, jeśli Syndrom zabije Else lub Woody'go, wtedy zabity będzie wiedział, że osoba, którą zablokowali, zabiła ich Więc warto się porozumieć z trupem i spytać, kogo blokowali i macie Syndroma na talerzu.

Posiłkując się "Town of Salem", porównam stworzone postaci, do tych sztampowych w grze:

Sheriff – Mysz Basil (sprawdza, czy ktoś jest czerwony czy zielony)
Doctor – Baymax (w nocy wybiera jedną osobę i leczy ją w przypadku ataku)
Investigator – Milo (sprawdza role)
Jailor – Woody (wsadza do więzienia blokując tym samym ruchy skazanego)
Medium - Pocahontas (kontakt ze światem umarłych)
Escort - Elsa (blokuje nocną umiejętność)
Lookout - Ariel (nocą obserwuje wybraną osobę i widzi, kto ją odwiedzał)
Vigilante - Helga Sinclair
Bodyguard - Bestia

Godfather - Kapitan Lyle (sam jest widziany jako zielony, jeśli chce, jego głos podczas linczu liczy się x2)
Framer – Yzma (blokuje i wrabia co noc jedną osobę, która sprawdzana tej samej nocy przez Basila, widziana jest jako złoczyńca)
Mafioso - Randal (raz na grę nie jest widziany przez Ariel, ale i nie dochodzi do zabójstwa)

Executioner – BRAK (mam dodać?)
Serial Kiler - Syndrom (zabija wszystkich, bo tak lubi :> )
Jester – Szalony Kapelusznik (Generalnie zadaniem tego Błazna jest wrobienie miasta tak, by zostać zlinczowanym).


PS: Każdy czerwony może zabijać, po prostu musi wybrać - albo zabija, albo używa umiejki.


Co do fabularki:

Oczywiście tworzycie sobie kamuflaże, grajcie kim chcecie, enjoy!

Imię i Nazwisko / Pseudonim:
Avatar: Obowiązkowo
Krótki opis: Nie jest wymagany, ale zazwyczaj każdy lubi nadać "charakteru" swojej postaci, także tutaj można opisać co lubi, jak się zachowuje.

Walka toczyć się będzie na zaginionym dotychczas lądzie, Atlantydzie Musicie pomóc Księżniczce Kidzie pozbyć się chciwych morderców!

SPIS RÓL:


Złoczyńcy czyli czarne charaktery:


Kapitan Lyle Rourke – Jedyne, na czym mu zależy, to skarby Atlantydy. Gotów byłby poświęcić wszystko, w tym swoich żołnierzy i współpracowników. Dzięki temu raz na całą grę może przyczynić się do linczu na kimś, poprzez dodanie do puli głosów swoich żołnierzy. Dzięki temu w przypadku, gdy do linczu brakuje 1 głosu, Kapitan może nasłać swoich żołnierzy i wtedy dochodzi do linczu.
Ponieważ od samego początku udaje dobrą i niewinną osobę, dla Basila widziany jest jako niewinny.


Yzma – Paskudna, zarówno z wyglądy jak i charakteru, czarownica. Przyłączyła się do walki o Atlantydę tylko dlatego, że zawsze chciała być Królową i rządzić jakimś królestwem, a tutaj zostało jej to obiecane. Ma dużo przeróżnych fiolek, które potrafią sprowadzić na wybraną osobę klęskę… Na przykład zamienić ją w słodkiego kotka, który nie będzie potrafił nic zrobić. W dodatku osoba, która została „zatruta” przez Yzmę, w tej samej Fazie Nocy widziana będzie przez Basila jako złoczyńca!


Randall Boggs – Podstępny kameleon, który doskonale potrafi zlać się z tłem. Dzięki swej zdolności jest doskonałym zabójcą. Jaszczur, mający dosyć bycia wyśmiewanym, zapragnął udowodnić na co go stać, jednakże obserwowany przez Ariel czuje się na tyle niepewnie, że jego kamuflaż znika. Dlatego Randall tylko raz podczas całej gry potrafi ukryć fakt, że kogoś odwiedził i przestraszył na śmierć. Dlatego przyłapany przez Ariel po raz pierwszy, ucieka z miejsca zbrdoni, a syrena nie dostrzega żadnych odwiedzin.

Pozytywni Bohaterowie:


Elsa - Królowa Arendelle, znana ze swej mrożącej krew w żyłach mocy. Dzięki magii lodu, w fazie nocy może zamrozić jedną, wybraną osobę, dzięki czemu jej cel nie będzie mógł wykonać żadnej czynności. Elsa zamieni go w nieruchomą kostkę lodu, blokując wszelakie akcje. Jeśli Elsa będzie próbowała zablokować moc Syndroma, ten zabije ją, zamiast wybrany przez siebie cel.


Ariel – ciekawska, młoda syrena, która musi wszystko wiedzieć i widzieć. Nic nie umknie jej uwadze i chociaż wydaje się być na co dzień bardzo ekscentryczna i rozpieszczona przez swego ojca, może być pomocna. W nocy Ariel wymyka się z domu by wyjrzeć na ląd i sprawdzić, kto kogo odwiedza, jednakże nie będzie znała celu tychże odwiedzin. Do swojej pomocy ma Florka i Sebastiana. Jeśli u osoby obserwowanej przez Ariel, pojawi się Yzma, wiedźma zamiast otruć swój cel, rzuci fiolką w Ariel, a ta pozna jej tożsamość. Tej nocy Ariel będzie widziana przez Basila jako złoczyńca.


Milo Thatch – Naukowiec i lingwista. Potrafi przeczytać język umarły, którego nikt inny już nie zna, a ponadto ma niezwykłą wiedzę na temat Atlantydy. Ze względu na swoje zdolności, może on sprawdzać role innych osób. Jednakże nic nie jest łatwe, a Milo nie jest perfekcjonistą. Podczas sprawdzania danej osoby nie otrzyma konkretnej odpowiedzi na temat jej tożsamości, będzie miał dylemat, ponieważ nie będzie miał 100% pewności. W końcu nie jedna osoba jest posiadaczem broni, ani nie jedna ma magiczną moc.


Helga Sinclair – Na początku pomagała Kapitanowi Lyle, jednak ten ją oszukał i wyrzucił z pojazdu. Wściekła na Kapitana, dołączyła do ludzi broniących Atlantydy. Helga ma 2 naboje, których może użyć w Fazie Nocy, jednakże jeśli popełni błąd i zamiast w złego, trafi w swoich, następnej nocy popełnia samobójstwo z poczucia winy. Dlatego musi ona rozważnie liczyć kule i nie strzelać w byle kogo. Ponieważ najbardziej zależy jej na śmierci Kapitana, by mogła mieć choć cień pewności, tylko raz na całą grę, zamiast w nocy używać strzału, może sprawdzić jedną osobę. Jeśli będzie to Lyle Rourke, Helga będzie tego pewna. Na temat innych osób nie dostanie żadnych informacji.


Baymax – Stworzony przez Tadashiego Hamadę robot, który ma wysoce rozwinięty system leczenia. Co noc Baymax wybiera jedną osobę, przy której tej nocy będzie czuwał. Jeśli pilnowana przez niego osoba, zostanie zaatakowana, robot szybko ruszy jej na pomoc ratując ją od śmierci.


Bestia – Bestia jest silny i niezwyciężony. Ma potężną budowę ciała oraz dobre serce. Bestia w nocy chroni swój cel. Jeśli ten zostanie zaatakowany, Bestia rzuci się w jego obronie oddając życie, w zamian za życie osoby, którą obronił, ale ponadto zabija osobę, która zaatakowała.


Pocahontas – Indianka żyjąca w zgodzie z przyrodą, potrafiąca wsłuchać się w głos wiatru. Może rozmawiać z babcią drzewem co pozwala jej się kontaktować z duchami. Dlatego w fazie nocy może zadać pytanie do zmarłego, pozytywnego gracza, a ten podzieli się z nią informacjami. Pośrednikiem jednak będą tutaj duchy przodków (krótko mówiąc PW do mnie z pytaniem i ja przekazuję konkretnej osobie). Może też zamiast tego poprosić duchy, by daną informację przekazały innej żyjącej osobie.


Woody - figurka kowboja, z kółeczkiem na plecach, jest ulubioną zabawką Andy’ego. Podczas Fazy Nocy wybiera jedną osobę, którą zamyka w swym pudełkowym więzieniu. Taka osoba pozbawiona jest wtedy nocnej akcji, a dodatkowo musi odpowiedzieć na pytanie Woodiego, który ma prawo przesłuchać swojego więźnia (dostaję PW z informacją, kogo wsadza do pierdla + pytanie do tej osoby, a ja przekazuję dalej). Jeśli uwięzi Syndroma i nie wykona na nim egzekucji, ten go zabija.


Mysz Basil – Tylko słynny super detektyw Bazyl z Baker Street może rozwikłać zagadkę. Ta mysz jest typowym Sherlockiem Holmsem, któremu niemalże nic nie umknie. Basil potrafi sprawdzać w nocy frakcję danej osoby i widzi, kto jest podejrzanym zabójcą, a kto niewinną osobą. Jedynie gdy sprawdza samego Kapitana, nie może dostrzec w nim złego mafioza.


NEUTRALNI:Szalony Kapelusznik – Jest na tyle szalony, że sam nie wie, co robi. Chce być zauważony przez cały świat i dostał już świra od ciągłego robienia kapeluszy. Jego zadaniem jest doprowadzenie do publicznej egzekucji na samym sobie. Musi tak zmanipulować miastem, by zechcieli go wykończyć na oczach wszystkich.
Wygrywa, jeśli zostanie zlinczowany.


Syndrom – Od dziecka chciał być superbohaterem, jednak zawsze był wyśmiewany. Od życia nie dostał żadnej, nadnaturalnej mocy, dlatego postanowił sam je sobie podarować. Skonstruował wiele wynalazków, którymi mści się na wszystkich za to, że odtrącili go ze względu na brak mocy. Nienawidzi każdego, kto posiada jakąś umiejętność. Chce zabić wszystkich. Syndrom nocą jest nietykalny, jedynie za dnia można go zabić poprzez lincz. Dodatkowo jest podstępny i bezlitosny, dlatego zabije każdego, kto spróbuje mu przeszkodzić. Jeśli zostanie zaatakowany przez Elsę, zamiast wybranego nocą celu, zabija ją. Jeśli Woody zamknie go w więzieniu i nie dokona na nim egzekucji, Syndrom w zemście pozbawi go życia. Moc Izmy jednakże po prostu na niego nie działa.
Wygrywa, jeśli zabije wszystkich.


Zasady ogólne rozgrywki:

1. Lincz może odbyć się w Fazie Dnia, wyznaczonym czasie lub natychmiast, gdy tylko dany kandydat będzie miał na sobie wystarczającą liczbę głosów.
2. Gdy MG ogłosi lincz, gracze mają 12 godzin na zgłoszenie związanych z daną godziną czy dniem niedogodności, i jeśli będzie to 1/4 graczy MG ustala nową datę linczu, w miarę możliwości z uwzględnieniem potrzeb graczy.
3. Nie wolno ujawniać swojej roli czy dawać do zrozumienia, że posiada się jakąś rolę, moc.
4. Lurkowanie psuje grę, dlatego każdy jest zobligowany w ciągu 24 godzin napisać przynajmniej jeden post . Usprawiedliwić swoją nieobecność można tylko poprzez poinformowanie o chorobie lub wcześniejszym wyjeździe, tudzież wyjaśnić MG, że miał miejsce nagły wypadek losowy, którego gracz nie mógł przewidzieć.
5. O wszelkich nieobecnościach (wyliczając nagłe wypadki) informujemy tylko i wyłącznie w Komentarzach, tak by każdy gracz o tym wiedział.
6. Umiejki i przynależność do frakcji są całkowicie losowe. Przysięgam wam, że nikomu nie wybierałam.
7. Celowe psucie gry czy jej olewanie podlega BARDZO surowej karze.
8. Zabronione jest porozumiewanie się drogami prywatnymi
9. W przypadku linczu dopuszczam głosowanie: Każdy na PW, GG, SMS wysyła mi info w postaci: Winny lub Niewinny. Od tego będzie zależało, czy dojdzie do linczu. Głosy ujawnię RAZEM Z WYNIKIEM LINCZU. Wcześniejsze pisanie kto jak głosuje jest słabe, bo mafia się podpasuje pod większość głosów, a tak to może ktoś się wkopie To wydłuży nam nieco rozgrywkę, bo będę czekała na te głosy, ale może unikniemy dziwnych linczów.
(Jeśli nie chcecie dodawać tej formy, napiszcie)

Pierwszeństwo dostania się do sesji mają osoby, które wzięły udział w sondzie, odpowiadając na nią pozytywnie tj:
Anonim, Dnc, Fyrskar, Hazard, Kolejny, Matemaru, mr T, Pan Elf, piotrek.ghost, traveller, Warlock, Zombianna, Zuzu, Ardel.


PS: Umiejka Bestii jest INNA niż w poprzedniej sesji. Jeśli jej nie rozumiecie to dopytajcie, bo coś pokrętnie opisałam
PS2: Jeśli chcecie bym jakąś postać dobrą wywaliła i zamieniła na inną (sama wybiorę d to napiszcie. Jeśli uważacie, że jedna z tych jest bezużyteczna


Okej, póki co to tyle, pewnie zapomniałam o milionie rzeczy
Najwyżej dopiszę.

Rekrutacja otwarta będzie przez miesiąc lub do zebrania odpowiedniej ilości graczy.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 21-10-2015 o 12:42.
Nami jest offline  
Stary 18-10-2015, 15:46   #2
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Zgłaszam się. Poprzednia sesja był świetna, a ta na pewno będzie jeszcze lepsza (bo wzbogacona o doświadczenia z poprzedniej).
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline  
Stary 18-10-2015, 15:53   #3
 
Pan Elf's Avatar
 
Yzma! O kierwa! Najlepiej! Ciąg za wajchę, Kronk! Zgłaszam się, wiadomka! Kamuflaż wrzucę wieczorem.

Aaa, i błagam, nie dodawaj egzekutora, bo wtedy pewnie mi się trafi, a ja tej roli NIE umieju . Przynajmniej w ToSie mi nie wychodziło.

Cytat:
PS: Każdy czerwony może zabijać, po prostu musi wybrać - albo zabija, albo używa umiejki.
To znaczy, że mafia może jednej nocy ukatrupić 3 osoby? Nie za dużo...?
 

Ostatnio edytowane przez Pan Elf : 18-10-2015 o 15:59.
Pan Elf jest offline  
Stary 18-10-2015, 16:19   #4
INNA
 
Nami's Avatar
 
Nie XD
Tylko jeden kill, jak poprzednio
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline  
Stary 18-10-2015, 16:38   #5
 
Hazard's Avatar
 
Imię i Nazwisko / Pseudonim: szesnasty prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, Abraham Lincoln

Avatar: http://40.media.tumblr.com/c2e761d1c...evlo1_1280.jpg

Krótki opis: Abe urodził się w Wirginii. Po wielu latach ciężkiej pracy udało mu się zaistnieć na scenie politycznej i zostać prezydentem. Podczas wojny secesyjnej walczył o zniesienie niewolnictwa. Został zastrzelony w teatrze. Nieoficjalne źródła podają, że za młodu był też mistrzem we władaniu toporem, jak i uzdolnionym łowcą wampirów.
 
Hazard jest offline  
Stary 18-10-2015, 16:39   #6
INNA
 
Nami's Avatar
 
Hazard; ja slyszalam, ze i z zombie walczyl

Elf, pęklam ze smiechu na wspomnienie wajchy i Kronka <3
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline  
Stary 18-10-2015, 16:58   #7
 
traveller's Avatar
 
No i jak tu się nie zgłosić co ? Mam nadzieję, że będziemy mieć co najmniej tyle zabawy co ostatnio. Bardzo ciekawe wydają się zwłaszcza postacie neutralne.. Szkoda tylko, że nie ma Kapitana Hooka i Piotrusia.. ale może następnym razem co Nami ? :P

Miałem z 10 ciekawych postaci, ale w końcu stwierdziłem, że tym razem będę grać...

Imię i nazwisko: Ron Burgundy
Avatar: http://ak-hdl.buzzfed.com/static/201...87822460-3.jpg
Opis: Legenda telewizyjna z Seattle. Gdy po raz kolejny stracił popularność i sięgnął dna - w przenośni i w rzeczywistości - zostały mu tylko reportaże z Atlandydy, której jedynie 7,35% mieszkańców ma telewizory. Mimo to słupki oglądalności są dla niego wszystkim.
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline  
Stary 18-10-2015, 16:59   #8
INNA
 
Nami's Avatar
 
Mial byc Piotrus Pan zamiast Myszy Bazyla. Wciaz moge zmienic
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline  
Stary 18-10-2015, 17:09   #9
 
traveller's Avatar
 
Mysz też jest kozak. Następnym razem lepiej, zeby od razu był Hook, lepiej się by uzupełniali jako wrogowie :P
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline  
Stary 18-10-2015, 17:14   #10
 
Hazard's Avatar
 
Może w trzeciej edycji będziemy ratować Nibylandię?

Cytat:
Napisał Nami
Hazard; ja slyszalam, ze i z zombie walczyl :P
Łoo... To muszę dzisiaj nadrobić lekcje historii. Filmy historyczne zawsze na tak. :>

A tak poza tym... Głosuje na Rona Burgundy! Winny bez dwóch zdań.
 
Hazard jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:12.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168