Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-02-2008, 18:01   #1
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 370 K.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetny
[Scion] Thanatos: ίππος λευκός

THANATOS
Epizod I
ίππος λευκόςThe sky is an omen,
A dark, sullen red,
Foretelling a battle,
And blood to be shed.

Green tree in gold field,
Its leaves fresh and young,
This place doesn't know yet:
A war has begun.

Brave soldiers, bright warriors,
They'll fight to the end
The land and their fellows
With steel they'll rend.

The breeze brings the tidings,
And leaves shake with fear;
The cries of the wounded
They suddenly hear.

For honor and glory,
For King's pride and greed,
For a small strip of land,
For a knight's holy creed.

The cause does not matter
To the tree as it burns,
To the once peaceful field
By horses hooves churned.

Men turn to foul deeds,
Golden fields to mud,
When the wind bears ill news,
And the sky's soaked with blood.
Witam serdecznie.
Podczas jednej z moich rozlicznych podróżny w czasie i przestrzeni(mam syndrom kota Schrödingera), w moje szpony wpadły materiały do, młodej jeszcze, gry RPG Scion, pochodzącej ze stajni White Wolfa – tego od Word of Darkness(co widać przy opracowaniu graficznym podręcznika…). Motyw i heroiczny(ba!) klimat gry tak mnie zauroczyły, że czym prędzej chwyciłem papier i ołówek(czyt. klawiaturę) by opracować mroczny i zły scenariusz pod ten arcyciekawy system. Jego owocem jest poniższa rekrutacja.
Poza wątpliwą przyjemnością grania pod moim patronatem(wielce, wielce wątpliwą…) będziecie mieli okazję poprzecierać szlaki – to pierwsza sesja w tym systemie na naszym forum.
Będziecie mogli zanurzyć się w świecie mitologii, z którego wywodzi się całe dzisiejsze fantasy, wcielić się w istoty z iskierką prawdziwych bogów wewnątrz, oraz walczyć z okrutnymi, dążącymi do zniszczenia Waszych rodziców(i, zupełnie przy okazji, świata) Tytanami i ich plugawym potomstwem, na drodze do osiągnięcia statusu pełnomocnego bóstwa… i ocalenie wszechludzkości(tudzież wszechboskości).
Niestety, fabularnie nic Wam zdradzić nie mogę, poza informacją, że jesteście w jednej Drużynie – niewielkim zgrupowaniu, w jakie zbierają się Potomkowie(to Wy), dla bezpieczeństwa i skuteczniejszego polowania na sługusów podłych Tytanów już kilka miesięcy, czyli od momentu Przebudzenia, a może nawet dłużej, jeśli znaliście się przed nim(ustalacie to między sobą).
Zapraszam!Oto informacje dla potencjalnych graczy:
1. Edycja, podręczniki, mechanika, kwestia zgodności z systemem
Postacie proszę stworzyć wg. podręcznika podstawowego Scion: Hero. Sama sesja będzie rozgrywać się będzie storytellingowo, jednak oczekuję pełnej mechaniki na karcie postaci – chcę wiedzieć, do czego Wasza postać jest zdolna, gdy będę opisywał skutki jej interakcji z otoczeniem.
Jak najbardziej przyjmuję Graczy, którzy nie znają systemu - na forum na dniach pojawi się moje tłumaczenie części podręcznika podstawowego oraz przykład karty postaci, wraz z opisem 'How to' krok po kroku. Do tego czasu, przy tworzeniu karty służę pomocą na GG.
Realia świata przedstawiają się następująco:

W czasach przed Czasem, o władzę absolutną walczyły dwie grupy niemożliwie potężnych bytów: okrutni Tytani i ich dzieci, Bogowie. Walka była o tyle trudna, że ci drudzy nie mogli bezkarnie mordować tych pierwszych(ostatni przypadek tytanobójstwa miał miejsce podczas Epoki Lodowcowej, gdy Thor uśmiercił Ymira, czego skutkiem było cofnięcie się lodowców – kolejne próby mogą przynieść równie niespodziewane, a z pewnością katastrofalne, skutki). Zwłaszcza, że Tytani żadnych oporów przed zabijaniem swej dziatwy nie mieli. Toteż bóstwa połączyły swe siły i wespól zespół strąciły Tytanów do zawieszonych w czasie i przestrzeni więzieni. Wszystko powinno się tutaj skończyć, ale...
Mniej więcej w latach siedemdziesiątych poprzedniego wieku Tytani znaleźli luki w murach swego więzienia i ci co słabsi systematycznie przenikali na zewnątrz. Podczas tysięcy lat samotności Tytani sporo myśleli i uczyli się na błędzie – teraz są groźniejsi niż kiedykolwiek. Ich słudzy i plugawe potomstwo rozpanoszyli się po Ziemi, podczas gdy oni sami walczą z Bogami w ich mistycznych domenach.
Bogowie, przewidując zbliżającą się zagładę, spłodzili legion śmiertelnych Potomków, by ci służyli jako ich agenci i łowcy Titanspawnu, gdy oni sami będą zajęci zwalczaniem prawdziwych Tytanów. Tymi Potomkami jesteście Wy i wielu Wam podobnych – uświadomieni od swoim dziedzictwie w młodości, poświęciliście się walce ze złem w imieniu swych boskich rodziców.
Jest Styczeń roku 2008. Jeśli zawiedziecie, dla świata, który znamy, nie ma już nadziei.


2. Gracze i postaci
Potrzebuję około 4(czterech)-5(pięciu) graczy. Można grać Potomkiem jakiegokolwiek boga z dowolnego z sześciu panteonów, proszę jednak wziąć pod uwagę, że niektóre bóstwa nie lubią się nawzajem – Potomkowie Seta i Horusa w jednej Drużynie mogą - i prawdopodobnie będą - psuć powietrze reszcie Drużyny.
Gracz tworzy początkującego Potomka, świeżo po Przebudzeniu i wstępie do Drużyny, rozdzielając 8/6/4 punktów na odpowiednio pierwszorzędne, drugorzędne i trzeciorzędne atrybuty.
Cała reszta – standard wg. podręcznika(tudzież mojego danego na dniach tłumaczenia), tzw. postacie pierwszopoziomowe.

3. Historia
Gdzie urodziła się postać? Czy miała rodzinę? Kim był śmiertelny rodzic? Czy nadal żyje? Kiedy i w jakich okolicznościach boski rodzic postaci dał jej do zrozumienia, że jest jego Dziedzicem, że musi walczyć z Tytanami, że koniec świata jest bliżej niż kiedykolwiek? Jak jest jej światopogląd? Co myśli o religii i polityce, patrząc na nie pod pryzmatem wiedzy, że istnieją bogowie i Tytani?
Czy postać kiedyś kochała? Kogo? Czy nadal?
Czego postać chce od życia? Jaki ma cel teraz, a jaki on był przed Przebudzeniem? Czy utrzymuje kontakty z osobami ze swojego ‘dawnego’ życia? Czy ma wrogów? Czy jest tolerancyjna? Choruje na coś?
Jaką lubi muzykę? Czy ma zwierzątko? Czy ma nauczyciela, mentora?
I tak dalej, i tak dalej. Te pytania są tylko opcjonalne i mają pomóc Wam w przygotowaniu ciekawych i dopracowanych postaci i absolutnie nie musicie się nimi kierować, a już na pewno nie odpowiadać na wszystkie.
Postaci wolałbym raczej relatywnie młode – od szesnastolatków po świeżo upieczonych studentów, bo właśnie mniej więcej wtedy boskie ojcostwo(tudzież matkostwo) objawia się swym Potomkom, by przekazać im moc, wiedzę i jedną czy dwie śmiercionośnie zabaweczki.

4. Postowanie i nieobecności
Postujemy, gdy mamy czas. To zależy od Was. Jak rozbudowane mają być Wasze posty? Mogą być krótkie lub długie, piękne lub słabe jak bimber na gwoździach, ale chcę widzieć, że się przy nich staracie - że wyrabiacie 100% normy, że dajecie z siebie wszystko(jeśli macie słabe posty, a dajecie z siebie 100% normy - no, to naprawdę musicie się zastanowić, czy RPG to to, co chcecie robić... i sporo porpacować). Co nie znaczy, że możecie sie obijać.
Zastrzegam sobie prawo do indywidualnego bądź grupowego popędzania. O nieobecnościach chciałbym wiedzieć z góry, jeśli będzie to możliwe. Ostrzegam, że nie będę zwlekać w nieskończoność na gracza, któremu ‘coś wypadło’, na przykład tygodniowy wyjazd nad jezioro, a ja nie będę o tym powiadomiony. W przypadku wcześniejszego usprawiedliwienia, gracz będzie mógł się czuć względnie spokojnie.

5. Pytania i zgłoszenia
Zgłoszenia proszę wysyłać na PW, a postaci na maila. Pytania proszę zadawać tutaj lub na GG, chętnie na nie odpowiem.


Rekrutację zakończę, gdy zbiorę odpowiednią ilość satysfakcjonujących swym poziomem kart, czyli kolejny czynnik, który zależy tylko od was, drodzy potencjalni Gracze.

E-mail: krz6dom@wp.pl
GG: 11452451, często niewidoczny


Aby uniknąć konfliktu bóstw i powtarzania schematów postaci, prosiłbym, aby każdy Gracz umieścił krótką informację o swym bohaterze - imię, nazwisko, wybrane bóstwo, obrazek, parę słów - coś z tych rzeczy.
Lista graczy, którzy dosłali pełne materiały:
1.Beamhit
2.Makuleke
3.Discordia
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"

Ostatnio edytowane przez K.D. : 27-02-2008 o 18:16.
K.D. jest offline  
Stary 16-02-2008, 18:08   #2
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 5321 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Pierwsze pytanie, kiedy można się spodziewać części podręcznika potrzebnej do stworzenia własnego Herosa.
Drugie ile czasu na stworzenie postaci będzie zanim zamkniesz rekrutację, od ukazania się twojego tłumaczenia, podstawowych zasad tworzenia postaci.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974 Zło kroczy ulicami. Coś się psuje. *** Warsztaty - Życie.
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline  
Stary 16-02-2008, 18:13   #3
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 370 K.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetny
Cytat:
Pierwsze pytanie, kiedy można się spodziewać części podręcznika potrzebnej do stworzenia własnego Herosa.
Pracuję nad tym w pocie czoła - jeśli pójdzie mi naprawdę zgrabnie, dziś wieczorem.

Cytat:
Drugie ile czasu na stworzenie postaci będzie zanim zamkniesz rekrutację, od ukazania się twojego tłumaczenia, podstawowych zasad tworzenia postaci.
Jak już mówiłem, to zależy od tego, kto jak szybko stworzy postać w oparciu o to, co przetłumaczyłem, a co powinno się niedługo pojawić na forum. Jeśli ktoś zadeklaruje, że postać przyśle tego i tego dnia, oczywiście poczekam - nawet jeśli zbiorę wystarczającą ilość kart.
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"
K.D. jest offline  
Stary 16-02-2008, 19:08   #4
 
Glyph's Avatar
 
Reputacja: 74 Glyph wkrótce będzie znanyGlyph wkrótce będzie znanyGlyph wkrótce będzie znanyGlyph wkrótce będzie znanyGlyph wkrótce będzie znanyGlyph wkrótce będzie znanyGlyph wkrótce będzie znanyGlyph wkrótce będzie znanyGlyph wkrótce będzie znanyGlyph wkrótce będzie znanyGlyph wkrótce będzie znany
Dodam kilka pytań.
1. Miejsce. Czy heros może pochodzić z dowolnego miejsca na Ziemi? Czy też jest to ograniczone do konkretnego miasta/kraju?
2. Propozycja, aby zgłoszenia były w temacie wraz z krótką wzmianką o wybranym bogu i kilkoma zdaniami o postaci. Pozwoli to na uniknięcie konfliktu bóstw i ewentualnego powtórzenia pomysłów na postać.
Dodatkowo znając potencjalnych współgraczy można popracować nad wspólnymi wątkami w historii.

Pozdrawiam!
Glyph
 
Glyph jest offline  
Stary 16-02-2008, 19:14   #5
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 370 K.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetny
Cytat:
1. Miejsce. Czy heros może pochodzić z dowolnego miejsca na Ziemi? Czy też jest to ograniczone do konkretnego miasta/kraju?
Londyn, mieszkanko z centrum, Wasza remiza i baza wypadowa. To, skąd Heros pochodzi, jest stuprocentowo nieograniczone. Możecie być z Wietnamu, byle w historii wyjaśnił, jak znalazł sie w Londynie.

Cytat:
2. Propozycja, aby zgłoszenia były w temacie wraz z krótką wzmianką o wybranym bogu i kilkoma zdaniami o postaci. Pozwoli to na uniknięcie konfliktu bóstw i ewentualnego powtórzenia pomysłów na postać.
Doskonały pomysł! Już zapisuję tę informację w głównym poście.

Pozdrawiam,
K.
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"
K.D. jest offline  
Stary 17-02-2008, 11:06   #6
 
Beamhit's Avatar
 
Reputacja: 12 Beamhit ma wyłączoną reputację
Nie wiem, czy zostanę załapany do sesji, ale wrzucam tutaj całą postać (bo jeżeli chociaż się nie załapię, inni mogą zobaczyć w pełni rozpisaną przykładową postać).

Katze Hyrrokkin - Scion of Hel

Katze była wychowanką jednego z wielu domów dziecka umieszczonych gdzieś na Wyspach. Nie można powiedzieć, by miała szczęśliwe dzieciństwo. Była nad wiek inteligentna, zadziorna i posiadała bardzo buntowniczy charakter. Wszystko to kończyło się kolejnymi naganami, konfliktami z wychowawcami, jak i brakiem jakichkolwiek przyjaciół.

Wszystko się skończyło w dniu, gdy pojawił się w sierocińcu pewien mężczyzna. Młody, przystojny, szarmancki, na swój sposób bezczelny, czy nawet arogancki. Dla Katze zaś największym szokiem było to, że ten człowiek miał zostać jej nowym ojcem.

Mężczyzna zabrał ją gdzieś do jakiejś małej, zapomnianej przez czas i ludzi posiadłości. Tam Katze poznała tajemnicę swoich narodzin...

Mężczyzna, który przedstawił się jako Loki, był tak naprawdę jej dziadkiem. Ona zaś, była córką jego córki - Hel, władczyni piekła, która rządziła duszami tych, którzy byli niegodni dostać się do Valhalli.

Od tamtej pory minęły dwa lata, a Katze dostała należyte wychowanie od swojego dziadka, jak i matki.

Psychologia: Katze, tak jak matka, lubi wydawać rozkazy. Nie lubi być nikomu podległa, chociaż największy wpływ na nią ma jej dziadek, który tylko ze swoich znanych powodów, zabrał ją pod swoje skrzydła. Na swój sposób Katze czuje, że Loki ją do czegoś wykorzystuje. Wizja nadchodzącego Ragnarok, nie napełnia też jej radością. Jako, że zarówno jej matka, dziadek, oraz wujowie (Fenrir i Jormungand) staną po stronie tytanów, Katze paranoicznie wyczuwa od większości innych Scionów niechęć do swojej osoby. Gdyby tylko ktoś byłby jednak wstanie zaoferować jej bezinteresowną przyjaźń, stałaby się naprawdę lojalnym i oddanym kompanem.

Opis:
Katze ma już prawie 15 lat. To młoda, drobna dziewczyna, o czarnych włosach (po matce), które nosi zazwyczaj przycięte na chłopczycę. Prawe oko jest brązowe, lewe zaś natomiast szare. Całą lewą stronę ciała ma pokrytą tatuażami (które ogólnie nic sensownego nie przedstawiają), co upodabnia ją do matki. Ubiera się zazwyczaj elegancko, i często zmienia stroje. Dominuje czerń z dodatkiem bieli.

Mięso Mechaniczne:

Calling: goth-loli
Nature: Autocrat

Attributes:
Strength: o
Dexterity: oooo / epic: oo
Stamina: oo
Charisma: ooo
Manipulation: ooo / epic: o
Appearance: ooo / epic: o
Perception: ooo
Intelligence: ooo
Wits: ooooo

Abilities:

Academics: o
Animal Ken: o
Athletics: ooo
Brawl: o
Command: ooo
Control (Riding Animals): o
Empathy: oo
Fortitude: oo
Integrity: o
Investigation: oo
Melee: ooooo
Occult: ooo
Presence: ooo
Stealth: o

Birthrights:
Followers (Generic Mortals): o
Followers (Shieldmaidens): ooo
Relic (Reginnaglar): ooo
Relic (Sultr): oo

Knacks:
Untouchable Opponent
Lighting Sprinter
Takes One to Know One
Serpent's Gaze

Boons:
Death Senses (Death o)
Fire Immunity (Fire o)
Jotunblut oo
Magic o + The Unlidded Eye

Virtues:
Courage: o
Endurance: oooo (Self-Destruction)
Expression: o
Loyalty: ooo


Willpower: oooooooo
Legend: ooo
Legend Points: 9

Opis Birthrights:

Obsługa:
Tych 10 ludzi służy Katze jako zwykli służący. Ogrodnik, kucharki, szofer, majordomus...

Shieldmaidens: Te 5 kobiet o typowej skandynawskiej urodzie i atletycznych ciałach służy bezpośrednio Katze jako ochrona. Przynajmniej jedna z nich zawsze towarzyszy swojej pani. Shieldmaidens były pierwszym "podarunkiem" od Lokiego.

Reginnaglar: Ten osmolony złoty gwóźdź Katze zawsze nosi na szyi, na łańcuszku. Jest to gwóźdź pochodzący z jednej z wielu zniszczonych przez chrześcijan świętej kolumny. Był to drugi podarunek od Lokiego. Reginnaglar daje właścicielowi dostęp do następujących Purviews: Fire i Magic. Dodatkowo chroni swojego właściciela (+1 do obrony).

Sultr: Matka Katze dała jej tylko jeden podarek, swój własny nóż Łaknienie. Nóż ma właściwości wampiryczne, i cały czas złakniony jest krwi (+1 Damage). Na całej długości ostrza są żłobienia, które napełniają sie krwią ofiary, bądź krwią właściciela (jeżeli stara się używać mocy Jotunblut). W tym drugim przypadku, właściciel skrapla swoją krew do pyska zwierzęcia lub do ust człowieka. Dodatkowo SUltr daj dostęp do Purview Death.


To tyle. Jeżeli ktoś chce łączyć swojego bohatera z moją bohaterką (pod warunkiem, że łapię się do sesji), może podawać swoje propozycje.

PS: Gdyby nie można się było doliczyć Bonusowych punktów, to: 7 na Legend, 2 na Willpower, 2 na Melee, 4 na Birthrights.
 

Ostatnio edytowane przez Beamhit : 17-02-2008 o 14:39. Powód: Poprawa karty
Beamhit jest offline  
Stary 17-02-2008, 13:48   #7
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 370 K.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetnyK.D. jest po prostu świetny
Wszystko ładnie i pięknie, panie Beamhit, ale brakuje mi Atrybutów - zamiast nich podałeś tylko Umiejętności(Abilities). Ale ogólnie wszystko w jak najlepszym porządku - mamy pierwszą kartę!

Karty można tworzyć wg. powyższego schematu, lub odezwać się do mnie na GG - prześlę Wam wtedy kartę postaci w formacie .gif, którą można otworzyć w Paincie i tam ją wygodnie wypełnić.
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"
K.D. jest offline  
Stary 17-02-2008, 14:34   #8
 
Beamhit's Avatar
 
Reputacja: 12 Beamhit ma wyłączoną reputację
Jakoś przeoczyłem, i przeszedłem do umiejętności.

Już poprawiam.
 
Beamhit jest offline  
Stary 17-02-2008, 15:37   #9
 
Makuleke's Avatar
 
Reputacja: 87 Makuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znany
Mam jeszcze jedno pytanie: Z jakich panteonów mogą pochodzić bóstwa, których postacie są potomkami? Nie znam systemu i z niecierpliwością czekam na tłumaczenia podręczników, ale zanim one się pojawią, mógłbym już obmyślać historię i ogólny zarys postaci.
 
Makuleke jest offline  
Stary 17-02-2008, 15:58   #10
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 32350 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Jeśli prawdę mówią dostępne w Internecie źródła, to panteonów jest sześć - egipski, norski, grecki, aztecki, japoński i voodoo.
Czyli wybór jest szeroki
 
Kerm jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:00.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166