Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-09-2008, 19:56   #1
 
Skryty's Avatar
 
Reputacja: 24 Skryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodze
[Warhammer 2ed] - Zgodnie z prawem

Trzy miesiące wstecz

Wąską drogą jechały trzy powozy. Dzień był zimny i pochmurny. Zima zbliżała się dużymi krokami i las dawał to po sobie poznać. Mag Zieleni popatrzył po jadących razem z nim osobach. W normalnych okolicznościach poszedł by na piechotę albo w ogóle by nie poszedł. List który dostało jego kolegium powinien trafić do inkwizycji. A już osobiste zainteresowanie tą sprawą to wynik głębokiej nudy… No i może po części trochę to go interesowało.
Dojechali po południu do pokaźnego dworu. Z powozów wyszli ludzie. Większość to służba i nic nie znacząca ochrona ale czterech z nich to inna sprawa. Na dziedziniec wybiegł dobrze ubrany majordomus by powitać przybyłych. Jeśli szybko załatwią sprawę to zdążą jeszcze wrócić do zajazdu i tam przenocować. Tu nie jest bezpiecznie. Skupił się i po chwili dostrzegł płynące wiatry magii.
- Mało tu magii. Byłem pewien że ujrzę jej więcej. Pewnie wszystko jest głęboko pod ziemią. Pójdźmy tam i miejmy to za sobą. – powiedział.


[media]http://sites.google.com/site/muzanasesje/Home/noc_cmentarz_niepokoj2.mp3[/media] Podstarzały profesor podszedł z wolna do stołu na którym leżało ciało młodej kobiety. Wokół niego zgromadziło się kilku ludzi.
- Powiadają że badanie na martwych to zbrodnia – powiedział cichym ochrypłym głosem – ale z drugiej strony cel uświęca środki.
Zabrał z leżącej obok tacy sporej wielkości nóż wygięty w dziwaczny sposób. I zaczął powoli rozcinać brzuch zmarłej. Po chwili zgromadzonych uderzył odór zgnilizny dobiegający z jej wnętrza. Profesor niewzruszony zmienił narzędzia i zaczął wykrajać w całości wnętrzności kobiety. Po dłuższym czasie przełożył wszystko na sąsiedni stół.
- Jak myślicie gdzie w tym wszystkim znajduje się dusza? – Spojrzał na sino czerwone serce. Zabrał je do ręki i przeniósł do urządzenia przy ścianie. Zgromadzeni przeszli w skupieniu i patrzyli jak starzec wkłuwa w nie mnóstwo metalowych igieł po czym wszystkie łączy i doczepia do ogromnej kuli. Ze stęknięciem wdrapał się na kilka schodów. I przełączył pordzewiałą dźwignię. Urządzenie ze szczękiem zaczęło pracować przy głośnym syku pary. Następnie z przejęciem podbiegł do stołu trzymając w drewnianych szczypcach żelazny łańcuch. Z każdym brzęknięciem z jego ogniw sypały się iskry i pojawiały się przebłyski jakby miniaturowych błyskawic rozjaśniających ciemność.
Jedna z osób ubrana w ciemnoniebieską szatę pokiwała z aprobatą.
- A więc też ujarzmiłeś pioruny? Na to też trzeba mieć pozwolenie.
Starzec uśmiechnął się szyderczo i założył ciemne szkła na oczy. Odwrócił się do wypreparowanego serca i przycisnął do przewodów łańcuch. Kolejny piorun z hukiem przeskoczył z metalu na metal oślepiając zgromadzonych. Po chwili wszyscy patrzyli na bijące miarowo serce. Piątka zgromadzonych skrzywiła się z niesmakiem.
- Natomiast to jest nazywane zwykłą nekromancją i nie ma na coś takiego pozwoleń.
Profesor uśmiechnął się szeroko i wskazał na szereg wskaźników podpisanych symbolami poszczególnych wiatrów magii. Bez słowa wskazał na wskaźnik pośrodku podpisany jako Dhar. Jego wskazówka od początku nawet nie drgnęła.
- Chyba sobie kpisz. – Odezwał się mężczyzna w czerni – Mamy swoje sposoby żeby wykrywać magię a w tym momencie tu będzie aż gęsto od czarnego wiatru.
Wszyscy byli coraz bardziej zdenerwowani głupim uśmiechem pseudonaukowca.
- Zdaje mi się że powinniście się skupić żeby do dojrzeć.
-W tym momencie jesteś już martwy a twoja bezczelność nic ci nie pomoże. – powiedział ten ubrany na czerwono.
- Czy więc mógłbym was prosić żebyście dla mnie się skupili?
Każdy mag wiedział że przy dużym natężeniu magii chaosu lepiej jej nie koncentrować bo można ujrzeć więcej niż by się chciało. Starsza kobieta z białym szalem uwijającym całe jej ciało westchnęła.
- Tak więc twoje zbrodnie zostaną osądzone w tym miejscu a to niech będzie ostateczny dowód. – Mówiąc to pochyliła głowę i splotła ręce. Gdy ją podniosła jej oczy wypełniał biały poblask. Z początku wyrażały wściekłość i gotowość do walki. Jednak te uczucia zastąpiło przerażenie. Profesor wyprostował się gwałtownie i z szerokim uśmiechem głośno spytał
- Jak tam Dhar?
Kobieta popatrzyła ze zdziwieniem na pozostałych i wyszeptała słabo
-…nie ma…


Obecnie
Mężczyzna rozejrzał się po zgromadzonych. I jeszcze raz spojrzał w papiery. Ty natomiast piłeś/łaś zamówiony trunek. Przed tobą siedział nieznajomy który przedstawił się jako Walger Hagerfal. Już od dawna szukałeś/łaś przygody/pracy/pieniędzy/rozrywki/śmierci (niepotrzebne skreślić) a więc jesteś zdecydowany/na podjąć się tego zadania.

- Dobra a więc polecono mi was do tego zadania. Popatrzcie po sobie i zapamiętajcie z kim będziecie pracować. Wyruszycie za trzy dni a pojutrze jeszcze raz powtórzę wam co i jak macie robić. Zgoda? No więc do pojutrza.
Zebrani popatrzeli po sobie z kim przyszło im dzielić los.


=============================================


Witam wszystkich chętnych do gry.

Tekst z nagłówkiem "Obecnie" jest wariantem zaczęcia naszej przygody ale do niczego o potencjalnych graczy nie zobowiązuje. I możliwe że po wybraniu graczy początek będzie inny.

Więc co do zasad. Gramy w klasycznym młotkowym stylu i na warhamm(st)er'skich zasadach. Dopuszczam cztery razy: człowiek, krasnolud, elf i hafling. Innych raz opisanych w dodatkach nie znam na tyle żebym mógł je wpuścić na salony

Tworzycie postacie dostając ode mnie 1600PD'ków. Początkowe zdolności losujecie lub wybieracie zgodnie z podręcznikiem głównym.
Co do statystyk macie dwie opcje:
1. Losujecie je w Internetowej Kostnicy zgodnie z zasadami w podręczniku głównym. Proszę pamiętać o opisaniu rzutów a konto w kostnicy powino mieć taką samą nazwę co bohater.
2. Tworzycie je mając do dyspozycji 81ptk które rozdzielacie na poszczegukne cechy. Np. WW dla człowieka to 20+2k10. Zamiast 2k10 możecie dodać do 20 kilka ptu z przeznaczonej puli 81ptk. W tej opcji nie obowiązuje was łaska Shalie.

Podczas sesji będziecie mieli możliwość otrzymania dodatkowych punktów doświadczenia. Ale to ustalimy już po zakończeniu rekrutacji

Wasze postacie otrzymują na początku cały sprzęt opisany przy profesji którą skończą i wymaganą do zaczęcia następnej. Tzn. bard który wcześniej był cyrkowcem dostaje przedmioty od obu tych profesji.

O wyniku rekrutacji będzie decydować historia postaci i jej opis.
Nie będę narzucał min i max w historii ale na pewno nie przyjmę notek na pół strony.
Opcjonalnie to 2 strony A4.
Historie proszę przesyłać na maila Scand44@gmail.com

No to już chyba wszystko. Rekrutacja będzie trwać do 3 października.
A więc zgłaszać się ludziska

================================================== =====
EDIT:
Przyjmę na sesję 4-6 graczy.
Co do prowadzenia sesji myślałem na początku nad kośćmi ale jednak najlepszym wyborem będzie storytelling.
Co do częstotliwości pisania. Przyjmę ludzi którzy mogą w miarę często pisać. Dwa posty na tydzień to minimum.
Doświadczenie graczy w tym systemie to kwestia umowna. Jedyne zastrzeżenie to nie przyjmę graczy nigdy nie grający na sesji/chcący pierwszy raz spróbować.
Co się tyczy profesji to akceptuję wszystkie z podręcznika zasad i dodatków do niego wydanych. Nie uznaje dodatków fanowskich.

Aha. Warto wspomnieć że przygoda zaczyna się gdzieś około późnej jesieni.
 
__________________
WarHamster rules

Ostatnio edytowane przez Skryty : 03-10-2008 o 20:37.
Skryty jest offline  
Stary 28-09-2008, 10:40   #2
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 32350 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Parę pytań - uwag (tak na początek).

W rekrutacji wymagane jest:
- podanie liczby poszukiwanych graczy; ta informacja chyba się nie pojawiła;
- opisanie sposobu prowadzenia sesji (kostki przed monitorem, czy storytelling, czy "isze cóś"); czy zapis
Cytat:
Gramy w klasycznym młotkowym stylu
oznacza kostki?


Przydałoby się też (takie pytania padają):
- parę słów na temat częstotliwości pisania postów;
- "doświadczenia w Młotku" potencjalnych graczy;
- uwagi na temat profesji (mile widziane, nieakceptowalne, czy też stwierdzenie "bierzcie, co chcecie")
 
Kerm jest offline  
Stary 28-09-2008, 11:33   #3
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 783 Mortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwuMortarel jest godny podziwu
Karta postaci została wysłana na maila. Moja postać: Erwin Tilmann- łowca wampirów.
 
Mortarel jest offline  
Stary 28-09-2008, 11:56   #4
 
Sumar's Avatar
 
Reputacja: 2232 Sumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputację
No własnie... uwagi na temat profesji też mnie interesują...
 
__________________
"Chuaig mé 'na Rosann ar cuairt Gur bhreathnaigh me uaim an speir"
Sumar jest offline  
Stary 28-09-2008, 21:07   #5
 
lopata's Avatar
 
Reputacja: 50 lopata jest na bardzo dobrej drodzelopata jest na bardzo dobrej drodzelopata jest na bardzo dobrej drodzelopata jest na bardzo dobrej drodzelopata jest na bardzo dobrej drodzelopata jest na bardzo dobrej drodzelopata jest na bardzo dobrej drodzelopata jest na bardzo dobrej drodzelopata jest na bardzo dobrej drodzelopata jest na bardzo dobrej drodzelopata jest na bardzo dobrej drodze
Porter Mały- urzędnik.
Statystyki pozwoliłem sobie rzucać przed komputerem, jednak jak widzisz mieszczę się w puli 81pkt, tak więc chyba problemów większych nie będzie.
 
__________________
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."
lopata jest offline  
Stary 28-09-2008, 22:34   #6
 
Skryty's Avatar
 
Reputacja: 24 Skryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodze
Przyjmę na sesję 4 graczy.
Co do prowadzenia sesji myślałem na początku nad kośćmi ale jednak najlepszym wyborem będzie storytelling.
Co do częstotliwości pisania. Przyjmę ludzi którzy mogą w miarę często pisać. Dwa posty na tydzień to minimum.
Doświadczenie graczy w tym systemie to kwestia umowna. Jedyne zastrzeżenie to nie przyjmę graczy nigdy nie grający na sesji/chcący pierwszy raz spróbować.
Co się tyczy profesji to akceptuję wszystkie z podręcznika zasad i dodatków do niego wydanych. Nie uznaje dodatków fanowskich.

Aha. Warto wspomnieć że przygoda zaczyna się gdzieś około późnej jesieni.
 
__________________
WarHamster rules
Skryty jest offline  
Stary 01-10-2008, 12:20   #7
 
Roslin's Avatar
 
Reputacja: 17 Roslin nie jest za bardzo znanyRoslin nie jest za bardzo znanyRoslin nie jest za bardzo znanyRoslin nie jest za bardzo znanyRoslin nie jest za bardzo znanyRoslin nie jest za bardzo znany
Mam nadzieje ze jeszcze sie uda doslac, ale zglaszam sie!\


Czlowiek szlachcico/najemnik czy cos w tym stylu
 
Roslin jest offline  
Stary 01-10-2008, 17:00   #8
 
Skryty's Avatar
 
Reputacja: 24 Skryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodzeSkryty jest na bardzo dobrej drodze
Jak na razie zgłosiły się dwie osoby. Jeśli chcesz grać prześlij historię postaci.
 
__________________
WarHamster rules
Skryty jest offline  
Stary 01-10-2008, 20:18   #9
 
Arcagnon's Avatar
 
Reputacja: 57 Arcagnon jest na bardzo dobrej drodzeArcagnon jest na bardzo dobrej drodzeArcagnon jest na bardzo dobrej drodzeArcagnon jest na bardzo dobrej drodzeArcagnon jest na bardzo dobrej drodzeArcagnon jest na bardzo dobrej drodzeArcagnon jest na bardzo dobrej drodzeArcagnon jest na bardzo dobrej drodzeArcagnon jest na bardzo dobrej drodzeArcagnon jest na bardzo dobrej drodzeArcagnon jest na bardzo dobrej drodze
Ja tez sie zglaszam. Na razie wstepnie - czlowiek, czarodziej. Historie i karte przesle... Nie wiem kiedy dokladnie, ale w tym tygodniu. Moze dzis. Moze w piatek...
 
Arcagnon jest offline  
Stary 02-10-2008, 10:01   #10
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 32350 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Również spróbuję swoich sił.
Karta wysłana.
Proszę o informację (wystarczy na PW) czy dotarła.
 
Kerm jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:03.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166