Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-08-2009, 23:54   #1
 
Kelebran's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputację
Exclamation [Wiedźmin] Pod osłoną nocy

POD OSŁONĄ NOCY


Kylius Bokaswesdon w podnieceniu czekał na wprowadzenie skazanego. Jak niegdyś jego ojca, tak i jego w tej chwili nie opuszczały najczarniejsze myśli. Słyszał nieustający ryk tłumu, czuł zapach potu ludzi kotłujących się pod „sceną”, w oczekiwaniu na widowisko, wiedział, że to co się zaraz wydarzy, będzie kulminacyjnym momentem w jego życiu.
- Dam radę. – Powtarzał po cichu Kylius – Dam radę i pokażę wszystkim, żem syn mego ojca.
Nagły wybuch euforii wśród tłumu mógł oznaczać tylko jedno – wprowadzają skazańca. Młodzieniec zacisnął spocone palce na trzonku topora, przełknął ślinę i wciągnął powietrze do płuc. Gdy plebs zgromadzony wokół szafotu zaczął się rozchodzić na boki, otwierając drogę eskorcie prowadzącej skazanego w stronę jego przeznaczenia, Kylius spojrzał na niego – Tharina Al’Apabatha – Cienia i skrytobójcę, a ujrzał małego, wychudłego, przygarbionego człowieczka, który szedł, a raczej ciągnął się za dwójką prowadzących go żołnierzy żałośnie dzwoniąc kajdanami.
- Czy taki będzie mój koniec? – Pomyślał Tharin Al’Apabath – Tak umrę? Ścięty za niewinność?
Z rozmyślań wyrwał go prokurator, który wszedł już na szafot i teraz zaczynał swoją mowę:
- Tharinie Al’Apabath – Zagrzmiał z góry – Uznano cię winnym zarzucanych ci czynów zbrodniczych, to jest:
- Po pierwsze: zamordowania hrabiego Vitara,
- po drugie: zamordowania hrabiny Vitara,
- po trzecie: zamordowania barona Am’Larach,
- po czwarte zamordowania baronowej Am’Laranch,
- po piąte: czynnej przynależności do organizacji przestępczej, znanej jako „Cień”.
Jako, że przyznałeś się do zarzucanych ci czynów, zostanie ci wymierzona kara ścięcia głowy ostrym toporem, gdyż Jego Miłość, Emhyr var Emreis, Biały Płomień Tańczący na Kurhanach Wrogów, Cesarz Nilfgaardu w swojej dobroci ulitował się nad tobą, karząc tak lekko. – Mówca zrobił kilkunastosekundową przerwę, rozejrzał się po przybyłych – Niech osoba tego straceńca będzie przestrogą dla wszystkich tych, którzy odwracają się od dobroci Cesarstwa Nilfgaardu, błądząc poza ścieżkami prawa. Mówię Wam, ludzie: sprawiedliwość zawsze zwycięża!
Prokurator odwrócił się w stronę Kyliusa Bokaswesdona i kiwnął głową. Kat spojrzał na skazańca i szepnął wesoło:
- No bratku, tylko mi tutaj nie wierzgaj!
Przyłożył topór kilka razy do szyi Tharina Al’Apabatha w końcu uniósł go wysoko nad głowę.
- Bogowie, chrońcie Ellander i dzieci. – Pomyślał skazaniec, zagryzł zęby i mocno zacisnął powieki.
Topór runął w dół.
- Kurwa mać! – Syknął Kylius Bokaswesdon, syn nadwornego kata Emhyra van Emreisa i poprawił drugim uderzeniem.

W tym czasie, Tharin Al’Apabath, członek organizacji „Cień”, skrytobójca i nikczemnik zatapiał w się płomiennie rudych lokach Angrilli Vissas, kobiety, o której powszechnie wiadomo było, że w swoim fachu nie ma sobie równych w całym Nilfgaardzie, jednocześnie kątem ucha przysłuchując się rykowi gawiedźi za oknem, który jego towarzyszka skutecznie zakłócała.
- Biedny chłop… - Pomyślał Tharin w przerwie rozkoszy, kładąc rękę na pośladkach Angrilli Vissas, która przed chwilą opadła na jego pierś głęboko oddychając. – Bardzo biedny chłop… - pomyślał, a na twarzy skrytobójcy ukazał się okropny uśmiech.

Siedziba „Ciena” z zewnątrz nie różniła się niczym od innych domów mieszczących się w „dzielnicy biedackiej” miasta Nilfgaard. Wysoko osadzone okna, potężne dębowe drzwi i dziurawy dach. Wnętrze także nie zadziwiało. Stara, skrzypiąca, drewniana podłoga, wytarty stół na środku sali, kilka połamanych krzeseł, dwie wiekowe szafy, schody na piętro, drzwiczki do piwnicy i wszechobecny, bliżej nieokreślony smród plebsu. Dopiero piwnice skrywały właściwą siedzibę „Cienia”. Cztery duże sale dla członków, dwie „komnaty gościnne”, wraz z potrzebnym wyposażeniem i odpowiednio grubymi drzwiami i w końcu gabinet Verilo ap Rayilipa, herszta „Cienia”. Verilo ap Rayilip był niewysokim, lecz postawnym mężczyzną w wieku lat około czterdziestu, miał brązowe oczy, gładko zgolony zarosi i przystrzyżone, kruczoczarne włosy. Ubierał się skromnie i schludnie, jedynie w czerń. Na palcu serdecznym lewej ręki nosił obrączkę, chociaż podobno nie był żonaty.
Dzisiejszego wieczora, Verilo ap Rayilip wezwał do siebie swoich najlepszych ludzi, aby przekazać im, jak to ujął: „informację niecierpiącą zwłoki”...


Witam wszystkich i zapraszam do mojej pierwszej sesji na tym forum. Poszukuję trzech, może czterech graczy do rozgrywki osadzonej w świecie "Wiedźmina" Andrzeja Sapkowskiego.
Akcja toczy się w czasach "Wieży Jaskółki", a dokładniej Zimą, kiedy to Nilfgaardzka ofensywa została chwilowo wstrzymana. Gracze wcielają się w drużynę skrytobójców, należących do Nilfgaardzkiej gildii. Nie będę opierał się na żadnej mechanice, ta sesja to czysty storytelling.
Dobrze, tyle jeżeli chodzi o scenariusz, zatem teraz nie pozostaje nic innego jak załatwić sprawy organizacyjne.


KARTA POSTACI POWINNA ZAWIERAĆ:
1. Imię, nazwisko, pseudonim.
2. Rasa.
3. Płeć.
4. Wiek.
5. Pochodzenie.
6. Wygląd Zewnętrzny.
7. Znaki szczególne (o ile takowe posiada).
8. Charakter.
9. Umiejętności (To storytelling, ale bez przesady, gra Supermanem wcale nie jest fajna ).
10. Ekwipunek (Możecie wybrać jeden magiczny przedmiot, ale zalecam rozsądek).
11. Historia postaci.
12. Avatar.


Karty posaci proszę przesyłać na mail.Jeżeli chodzi o częstotliwość wysyłania postów, to najbardziej odpowiadałyby mi maksymalnie trzy tygodniowo, ale na pewno dojdziemy do konsensusu w tej sprawie.

Na Wasze karty wstępnie czekam od dzisiaj do 22 sierpnia.

Pozdrawiam .


EDIT:
Postanowiłem dodać jeszcze kilka szczegółów dotyczących sesji. Niestety nie mam teraz zbyt dużo czasu, więc wkleję po prostu wiadomość, którą wysłałem do pewnego użytkownika forum:
Cytat:
Jeżeli chodzi o gildię, to współpracuje ona z każdym, kto wyłoży odpowiednią sumkę. Emhyr podobno nie korzysta z usług Cienia, lecz jak na razie nie przykłada specialnej uwagi do sprawy gildii. Vattier de Rideaux także nie stara się rozpracoać Cienia bardziej niż to konieczne.
Gildia
działa głownie na ziemiach cesarstwa, lecz od czasu do czasu przyjmuje także zlecenia międzynarodowe. W skrócie jest to nieduża, tajemnicza organizacja, o której mało kto coś wie, jednak wiele osób korzysta z jej usług.
EDIT2: Start sesji przeniesiony na 28 sierpnia.
 

Ostatnio edytowane przez Kelebran : 18-08-2009 o 19:37.
Kelebran jest offline  
Stary 15-08-2009, 15:23   #2
 
Hiacynd's Avatar
 
Reputacja: 1 Hiacynd nie jest za bardzo znany
Po (chyba) nieudanej rekrutacji do sesji Neuroshimy, zaraz wymyślę jakąś ciekawą postać, narysuję avatar i lecimy.
 
Hiacynd jest offline  
Stary 15-08-2009, 17:31   #3
 
Mivnova's Avatar
 
Reputacja: 1 Mivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemu
KP wysłana. Dziwne,nie widzę dużego zainteresowania sesją, a według badania rynku Wiedźmin się winien sprzedawać
 
Mivnova jest offline  
Stary 15-08-2009, 20:43   #4
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Jak długo potrwa rekrutacja lub kiedy planujesz zacząć sesję? Jeśli w obu przypadkach po 26-tym sierpnia, to wyśle KP choćby jutro. Ewentualnie po wspomnianym terminie (powrót z urlopu) wyślę KP bardziej dopracowaną.
 
Mortarel jest offline  
Stary 15-08-2009, 22:46   #5
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
Witam, najprawdopobniej tez wysle jutro kp
 
Kirholm jest offline  
Stary 16-08-2009, 11:53   #6
 
Kelebran's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputację
Jak już pisałem, rekrutację planuję zakończyć 22 sierpnia. Co za tym idzie, sesja rozpocznie się około 24, może później. Wszystko oczywiście może się jeszcze zmienić.
 
Kelebran jest offline  
Stary 16-08-2009, 20:50   #7
 
Mubashi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mubashi nie jest za bardzo znany
Witam,
KaPe już wysłałam (nie wiem czy doszło, tak szczerze), ale muszę zrezygnować z powodu niespodziewanego niczym ninja rozjazdu grafiku. Udanej gry i prowadzenia! :P

Pozdrawiam!
 
__________________
Wuargh! Wuargh!
Mubashi jest offline  
Stary 17-08-2009, 12:19   #8
 
Hiacynd's Avatar
 
Reputacja: 1 Hiacynd nie jest za bardzo znany
Karta prawie gotowa, ale ze względu na awarie komputera, nie wiem, czy zdążę :/
 
Hiacynd jest offline  
Stary 17-08-2009, 16:10   #9
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
ja juz wyslalem karte, doszła?
 
Kirholm jest offline  
Stary 17-08-2009, 17:21   #10
 
Kelebran's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputacjęKelebran ma wspaniałą reputację
Tak, doszła .
 
Kelebran jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:29.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172