Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Rekrutacje do sesji RPG > Archiwum rekrutacji
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum rekrutacji Wszelkie rekrutacje, które zostały zakończone.


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-02-2010, 16:28   #1
 
Manni's Avatar
 
[Bleach] Nowy początek


Dwadzieścia lat po wojnie jaką wywołał zdrajca Aizen Sousuke kradnąc Hougyoku i przemieniając Menos’ów Grande w Arrancar’ów. Pustych którzy zerwali swoje maski by posiąść niezwykłą moc, oraz moce Shinigami. Aizen zginął z ręki Kurosaki’ego Ichigo, Zastępczego Shinigami który przez ten wyczyn został nieoficjalnie nazwany bohaterem Soul Society. Niemniej szkody wywołane przez wojnę były ogromne, dopiero po tylu latach Gotei 13 zaczęło funkcjonować poprawnie i sprawnie kontrolować ruchy pustych w realnym świecie.


Po wojnie twierdza Las Noches w Hueco Mundo po uprzednim przeszukaniu i wyeliminowaniu znajdujących się tam pustych i Arrancar’ów została zrównana z ziemią przez Shinigami by już nigdy nie zagrozić równowadze świata. Jednak ani przy zwłokach Aizena ani w twierdzy Arrancar’ów nie został odnaleziony Hougyoku. Jego poszukiwania stały się priorytetem dla Gotei 13, jednak po 20 latach bezowocnych poszukiwań porzucono w niepamięć ten artefakt, a poszukiwania istniały jedynie na papierku. Świat znów wskoczył na prawidłowy tor. A o wojnie z przed lat mało kto już pamiętał. Ichigo został obrońcą miasta Karakura, wiodąc podwójne życie jako Shinigami i uczeń nie będąc zamieszanym w sprawy Soul Society. Natomiast Gotei 13 kontroluje własne sprawy...
Kapitan Dowódca Yamamoto Genryuusai oderwał wzrok od świstak papieru leżącego na jego biurku w swoim pełnym dumy i mądrości milczeniu wpatrywał się w drzwi przez które zaraz miał wpaść posłaniec z raportem z ostatnich walk z pustymi. Jednak zamiast tego Soul Society wstrząsnął olbrzymi wybuch sprawiający że na chwilę ziemia zatrzęsła się a kubek z herbatą dźwięcznie rozbił się kończąc swoją podróż z biurka Kapitana Yamamoto ku ziemi. Dowódca spojrzał przez okno na dym unoszący się nad budynkiem 12 oddziału, Kurotsuchi znowu wywołał wybuch przez swoje eksperymenty. Kolejny dzień jak co dzień.Yamamoto wyrwało z zamyślenia pukanie do drzwi. Nerwowe, pośpieszne, budzące przeczucie czegoś poważnego.
- Wejść!
Do biura wszedł Porucznik Sasakibe Choujirou w towarzystwie Kapitana Soifon, Dowódcy tajnych służb. Soifon ukłoniła się lekko po czym zabrała głos.
- Kapitanie Dowódco, odkryliśmy grupę 5 Gillianów, prawdopodobnie prowadzonych przez Adjuchas’a lub nawet Vasto Lorde, są niebezpiecznie blisko Rukongai.
Yamamoto powoli wstał podchodząc do okna podpierając się na swoim zampaktou-lasce.
- Wyślijcie oddział Shinigami, Sasakibe, zwołaj zebranie Kapitańskie, wszyscy mają być obecni, również Porucznicy.
Soifon i Sasakibe ukłonili się po czym zniknęli pozostawiając po sobie martwą ciszę. Może jednak to nie do końca dzień jak co dzień...

***


Witam!
Chciałbym przeprowadzić sesję w klimacie Bleach, mam nadzieję, że macie ochotę pograć jako Shinigami.
Tak więc, będzie to storytelling oparty czasem o rzut kością. Już przeprowadzałem w swojej karierze taką metodę, więc sądzę, że się sprawdzi.

Wcielacie się w oddział Shinigami który zostanie wysłany by wyeliminować zagrożenie ze strony Gillianów, nie daje ograniczenia mocy, czy zdolności. Jeśli coś będzie przepakowane, to po prostu to skoryguję. Teraz, czego od was oczekuję:
1. Przynajmniej jednego posta na 1-2tygodnie który zawiera więcej niż 2 zdania.
2. Podstawowej znajomości świata Bleach.
3. Chęci do miłej zabawy w koleżeńskim klimacie.

Dobrze, odnośnie postaci. Czyli co musi zawierać kp.
1. Avatar (chyba nie muszę tłumaczyć)
2. Imię ewentualnie nazwisko czy ksywka.
3. Co najmniej 3 rzeczy w których wasza postać jest dobra (uzdolniona) i 3 cechy negatywne.
4. DOKŁADNY opis umiejętności waszego zampaktou, tzn. wygląd w różnych formach oraz umiejętności. Forma Ban-kai NIE-dozwolona. Nie chciałbym, żeby były potem nieporozumienia, tak więc postarajcie się w miarę dobrze je opisać.
5. Biorę pod uwagę, że posiadacie podstawowe umiejętności, czyli każdy potrafi się posługiwać mieczem, robić uniki i wykorzystywac kidou jednak jeżeli chcecie, możecie opisać w czym postać jest lepsza, jednak to znaczy, że w czymś musi być gorsza, mam na myśli coś w stylu Abarai Renji’ego słaby w kidou ale za to dobry w machaniu mieczem. Mam nadzieję, że się rozumiemy.
6. Opis świata wewnętrznego (tam gdzie egzystuje zampaktou) oraz opis wyglądu waszego zmaterializowanego zabójcy dusz. (avatar bardzo mile widziany)
7. Nie można grać Vizard'ami
8. Wygląd
9. Historia
10. Charakteru proszę nie pisać, wyjdzie w trakcie sesji.

To chyba wszystko, potrzebuję 4-5 graczy, a powiedzmy, że rekrutacja potrwa do 1 marca, chyba, że wcześniej załapie 5 graczy z porządnymi kp.

KP proszę przesyłać na mojego maila, prosił bym o powiadomienie także o tym w tym temacie Nie zapomnijcie o podpisaniu nickiem waszych postaci, żebym wiedział z kim mam do czynienia.

Jeszcze jedno, mała pomoc, wklejam link do pomocnej strony na temat bleacha, macie opisane wszystko, techniki walki, wszystkie kidou i ich poziomy, oddziały z ich znakami, kapitanami i porucznikami, bardzo pomocne i sądzę, że się przyda każdemu kto ma chęć na tą sesję.

Bleach

Mail: kmantaj@gmail.com

Dzięki i zapraszam do gry
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"

Ostatnio edytowane przez Manni : 13-02-2010 o 22:49. Powód: Aneks
Manni jest offline  
Stary 13-02-2010, 17:44   #2
 
BoYos's Avatar
 
Wstepnie zglaszam sie. Postaram sie podeslac karte w niedalekiej przyszlosci
 
BoYos jest offline  
Stary 13-02-2010, 17:58   #3
 
Namir's Avatar
 
I ja sie zgłaszam ;] A i jaki jest stopień naszych Bogów Śmierci?
 
__________________
We are the chosen ones, we sacrifice our blood
We kill for honour...
It seems to me like a journey without end
So many years, too many battles.

Ostatnio edytowane przez Namir : 13-02-2010 o 18:04.
Namir jest offline  
Stary 13-02-2010, 18:42   #4
 
Manni's Avatar
 
Dobre pytanie. zostawiam to waszej wyobraźni. Kapitanowie i porucznicy są zajęci, chociaż gdzieniegdzie są też miejsca wolne, zasada jest jedna, nie można zastępować fabularnych stanowisk już zajętych przez bohaterów anime, reszta jest wolna, oczywiście z udokumentowaniem historią. A właśnie. Każdy jest w jakimś oddziale nie mam wolnych strzelców.


A właśnie, jedna sprawa. KP proszę przesyłać na mojego maila, miłe by było także powiadomienie w tym temacie. Mój mail jest w profilu, ale na wszelki wypadek podam

kmantaj@gmail.comProszę bardzo o edytowanie postów.

Pozdrawiam
Kerm
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"

Ostatnio edytowane przez Kerm : 13-02-2010 o 20:52.
Manni jest offline  
Stary 13-02-2010, 20:47   #5
 
Mubashi's Avatar
 
Wstępnie się zgłaszam. Mam tylko pytanie, jeśli ktoś jest nieobeznany z mangą czy byłoby to problemem?
Pozdrawiam!
 
__________________
Wuargh! Wuargh!
Mubashi jest offline  
Stary 13-02-2010, 20:50   #6
 
Ajas's Avatar
 
Też zrobię kartę jak najszybciej .
 
Ajas jest offline  
Stary 13-02-2010, 21:04   #7
 
Endless's Avatar
 
Ehm, moim dołączyłbym do sesji, gdyby nie to, że Bankai jest dozwolone. Odpada cała zabawa z rozwijaniem postaci, jej umiejętności czy tworzenie więzi z duchem katany, co w sumie daje klimat sesji
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....
Endless jest offline  
Stary 13-02-2010, 21:08   #8
 
Manni's Avatar
 
Jeżeli nie masz pojęcia o organizacji świata bleach, to raczej tak. Nie chodzi o to żeby znać każdą postać dokładnie, ale wiedzieć jak zbudowany jest ten świat, jaka jest hierarchia, co to kidou, pusty, zampaktou i jego formy, czyli ogólnie ogarniać ten klimat. Jak oglądałeś anime to to wystarczy w zupełności, jeżeli nie kojarzysz co to zampaktou czy ban-kai to cienko to widzę.

Ban-kai dozwolone, a nie wymagane Zostawiam graczom duże pole do popisu Możecie nawet nie mieć pierwszej formy "odblokowanej" i gać kimś w rodzaju Zarakiego.
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline  
Stary 13-02-2010, 21:18   #9
 
BarteQ's Avatar
 
Wstępnie się zgłaszam , ale mam pytanie, o co chodzi z 3 cechami na + i 3 na -
Chodzi o szybkość itd. czy coś innego? Bo tego pkt nie rozumiem.
 
BarteQ jest offline  
Stary 13-02-2010, 21:31   #10
 
Manni's Avatar
 
Już tłumaczę. Chodzi o to, że chcę mechanikę ograniczyć do minimum. Chodzi więc o to, żebyście napisali 3 rzeczy w których jesteście naprawdę dobrzy i 3 w których sobie wasza postać nie radzi. Mogą to być cechy osobowości czy umiejętności, co wolicie, nie mniej jednak bądźcie świadomi, że poważnie to wezmę pod uwagę. Na przykład. Na + można napisać że postać jest wybitnie uzdolniona w Bakudou (obronne kidou), ma szybki refleks i jest odporna na ból. zaznaczam, że to mogą być dowolne cechy, nie sugerujcie się moimi przykładami. Za to na -, że jest słaby w shunpo i czystej walce wręcz oraz łatwo traci nerwy i daje się ponosić emocją. Przy takich cechach, gdy będziecie walczyć to wasze Bakudou będzie trudniejsze do zerwania przez przeciwnika, będziecie szybciej reagować lub zauważać atak i będziecie w stanie walczyć nawet z poważniejszymi ranami, za to jak wam przyjdzie walczyć bez broni, to średnio wam będzie szło, łatwo dacie się podpuścić przez wroga a wasze shunpo nie będzie tak szybkie więc możecie nie nadążyć. To może pokrywać się nieco z pk 5, ale tam mamy coś kosztem czegoś i raczej w piątym punkcie chodziło mi o techniki walki lub kidou, jednak ten punkt nie jest wymagany.
Wszystko jasne??
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:21.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168