Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Postapokalipsa > Archiwum sesji z działu Postapokalipsa
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu Postapokalipsa Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemie Postapo (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-08-2017, 15:24   #1
 
Czarna's Avatar
 
Reputacja: 25966 Czarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputację
Tablica ogłoszeń parafialnych i FAQ

Zebraliśmy się tutaj, aby spróbować pograć w Neuro. Będziemy się bardzo starać, to może coś nam z tego wyjdzie. Jak mówiłam nigdy nie miszczowałam, ale jestem pełna dobrych chęci i nadziei. Jest też Zombele do bicia mnie po głowie i pomocy techniczno-merytorycznej, więc powinniśmy to uciągnąć

Pierwsza część fabularna już jest. Kawałki dla Waszych hirołów wrzucę do wieczora i od jutra moglibyśmy zaczynać pełnoprawną grę.

Temat komentarzy będzie służył do przyznawania pdków, omawiania odpisów i całej reszty przyjemności sesyjnej.

Tu macie doca sesyjnego.

link do doca z lemingami

Zostawiam miejsce na wszelkie ogłoszenia i informacje, takie robocze FAQ


I chyba zostaje nam życzyć dobrej zabawy
Dramatis personæ:

Cytat:
Charlie:
Wiek: ~20 lat
Wygląd: Charlie jest średniego wzrostu (~170 cm), co do sylwetki możecie obejrzeć na avku. Najbardziej charakterystyczny element to włosy. Zawsze zaplecione w dredy, obecnie koloru niebieskiego, choć jeśli los i mg pozwolą może się to zmienić. Po trasie widać odrosty świadczące o tym, że naturalnie jest blondynką. Oczy jasne ni to szare, ni niebieskie. Choć wydaje się, że to drugie z uwagi na kolor włosów. Zazwyczaj uśmiechnięta i zaciekawieniem obserwująca świat.
Strój i inne takie: Zazwyczaj jest ubrana bardziej niż na avku. Na nogach wygodne spodnie i buty, mocno powycinana koszulka jej zazwyczaj skryta pod kurtką, a przy takiej pogodzie nawet swetrem. Strój wyraźnie należy do osoby nawykłej do pokonywania dużych dystansów. Prawie zawsze ma przy sobie plecak mniej lub bardziej załadowany i karabinek na ramieniu. Zawsze ma przy sobie pistolet zamknięty w kaburze umocowanej do paska.
Cytat:
Rosaline Blackwater:
Wiek-21
Oczy-brązowe
Włosy-ciemny brąz
Wzrost-170 cm
W jednej czwartej pochodzenia rdzenno-amerykańskiego stanowi wyraźny przykład siły genów ludów ameryki, które w sposób nader wyraźny widoczne są w jej wyglądzie. Ma długie, ciemnobrązowe włosy, które ze względów praktycznych utrzymuje zaplecione w dwa wygodne warkocze. Sylwetkę ma drobną ale zdecydowanie nie jest chuda. Proporcjonalnie zbudowana, bez specjalnie wyolbrzymionych aspektów kobiecych. Zdecydowanie bardziej zwinna niż silna. Porusza się z wrodzoną gracją i pewnością siebie zdradzającą nieco jej charakter.
Z ubioru, gdy w ogóle jest wybór w tej kwestii, preferuje ciuchy luźne, praktyczne. Najlepiej w ciemnych kolorach bo na nich mniej widoczna jest krew. Zawsze ma przy sobie swoją torbę lekarską, z którą zdaje się nie rozstawać nawet idąc do wychodka. W końcu nigdy nie wiadomo kiedy będzie potrzebna.
Cytat:
Luke Benson:
- ok 30-ki, zwykle zarośnięty, ubrany "terenowo" brunet.
- Solidnie zbudowany mężczyzna w kwiecie wieku. Ubrany “terenowo” podobnie do standardu wszelkiej maści myśliwych, rangerów i przewodników. Na głowie charakterystyczny kapelusz. W końcu jakby mógł być twardziel z Miami bez kapelusza prawda? Ubranie dostosowane pod teren i aurę, z reguły luźne i o stonowanych barwach które pozwalają się wtopić w otoczenie. Sam Luke ma tendencję do zarastania, zwłaszcza na twarzy. Właściwie to zazwyczaj nosi mniej lub bardziej bujną brodę.
Cytat:
Turysta:
Turysta jest wysoki, umięśniony, zawsze w wytartym ubraniu. Skórzana kurtka i wojskowe spodnie łatane wielokrotnie. Choć turysta wydawał się być człowiekiem nie dbającym o wygląd, to jednak krótką brodę miał przyciętą, a włosy ułożone. Porusza energicznie i stanowczo. Mówi raczej spokojnie i cicho. Rozmowny nie jest. I zawsze ma przy sobie broń. Zazwyczaj obrzyna i maczetę. Najczęściej oba te oręże.
Cytat:
Piąty
Wiek: 50+ (ale jest mocno "zużyty", i brzydki, więc wygląda dość staro i odpychająco)
Wygląd: Szczupły, wyżyłowany mężczyzna średniego wzrostu (~175 cm), o spalonej słońcem i wiatrem skórze, ubrany w bojówki, ciężkie buciory (z doczepionymi ostrogami), koszulę oraz motocyklową kamizelkę i kurtkę. Ma powyginane, pałąkowate nogi, brązowawe, niechlujnie uczesane w przedziałek włosy do ramion (już mocno podchodzące siwizną), na głowie skórzany kowbojski kapelusz, a pod szyją bandanę. Uwagę zwracają jego oczy: szare, wyłupiaste kule o nieruchomym, intensywnym spojrzeniu, z wyraźnie przebijającą z nich nutą szaleństwa.
Na piersi zwiesza mu się pokaźnych rozmiarów stalowy krzyż, a na palcach ma multum ciężkich pierścieni, które spokojnie mogą służyć za kastet. Na biodrach ma pas z amunicją do strzelby, a samą strzelbę (wojskowy Mossberg 590A1) ma przewieszoną przez ramię.
Porusza się (niespodzianka!) ascetycznie wyglądającym motorem typu enduro/cross, wypakowanym szpejem.
Inne znaki szczególne: Mówi z wyraźnym południowym akcentem, a jego głos, choć przyjemny dla ucha, ma w sobie jakieś dziwnie nieprzyjemne nuty, jakby ukrytą groźbę. A pod koszulą, na odsłoniętych kawałkach ciała widać ciemne miejsca po tatuażach.
Cytat:
Angel Hill:
Wiek: ok. 30 lat
Wzrost: ok. 175cm
Kolor oczu: niebieskie
Budowa: dość chuda, bez wyraźnie zarysowanej muskulatury. Pasuje do niej określenie "żylasta"
Wygląd: rudowłosa kobieta o jasnej karnacji bez zbędnych piegów i znamion. Nosi obszerne, podróżne ciuchy i wygodne buty o zdartych podeszwach. Ubranie utrzymuje w kolorze ciemnego błękitu, brązów i czerni - znoszone, ale zadbane na tyle, na ile da się zadbać o intensywnie eksploatowane ciuchy.
Co ma pod ubraniem (zwłaszcza ciemnogranatowym płaszczem) to już trzeba się samemu dowiedzieć
Zachowanie: Małomówna, trzyma się na uboczu i do każdego podchodzi ze sporą dozą nieufności.

Cytat:
Tony Bennet:
(Wyłaniasz się zza załomu muru, przekraczasz ulicę i wchodzisz do knajpy. Panujący w niej zgiełk ustaje, a zgromadzeni wewnątrz dostrzegają…)
Średniego wzrostu mężczyznę, którego posturę ciężko ocenić z powodu obszernej narzuty, przypominającej bardziej płaszcz, plecaka i kurtki. Początkowo twarz ciężko dojrzeć, z powodu kaptura i chusty spowijającej głowę, ale kiedy zrzuci już to wszystko to można zauważyć ogorzałą od wiatru i słońca skórę i ciemne włosy. Rysy twarzy ma raczej ostre, z wyraźną linią szczęki i nosa. Oczy koloru stali, czujne, jakby cały czas notujące rozkład pomieszczenia i ludzi w nim przebywających. Na plecach sporych rozmiarów plecak, a w rękach trzyma krótki karabin.. Broń jest starannie zamaskowana paskami materiału i taśmami.Ruchy mężczyzny są oszczędne i sprężyste, jakby każdy krok i zmianę pozycji miał starannie zaplanowaną. Cechowało to dwa rodzaje ludzi - wojskowych, albo ludzi wychowanych w ruinach. Kim był ten, postronni mogli się tylko domyślać.
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Everyone will come to my funeral,
To make sure that I stay dead.

Ostatnio edytowane przez Czarna : 13-03-2018 o 21:41.
Czarna jest offline  
Stary 16-08-2017, 15:31   #2
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 51433 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka

- To tradycyjnie dobrego ubawu i Wam i sobie życzę
 
__________________
A God Damn Rat Pack

MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami
Pipboy79 jest offline  
Stary 16-08-2017, 15:47   #3
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 43950 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Cześć wszystkim ^^

Zapowiada się ciekawie, zaszalejmy troszeczkę!
 
Aiko jest offline  
Stary 16-08-2017, 20:20   #4
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 73861 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Witajcie mili państwo


A teraz ogłoszenia na dzielni:


Części dla poszczególnych BG poprawione i wrzucone. W wolnej chwili pogonie Czarneła, albo sama się wezmę za zrobienie listy lemingów żeby się człowieki w sesji nie pogubiły. Mniej więcej liczmy od dziś do dwóch tygodni na turę (max do 30.08). Jesteśmy obie do łapania na docach, więc myślę, że coś ruszymy w tym czasie

Życzę dobrej zabawy
 
__________________
A God Damn Rat Pack

"I am the bad one, distant and cruel one.
I am the dream that, keeps you running down."
Zombianna jest offline  
Stary 17-08-2017, 10:49   #5
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 23089 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
To ja też się przywitam , a co tam No i przyjemnej gry życzę.

Pozdrawiam.
G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline  
Stary 23-08-2017, 00:47   #6
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 51433 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Oki co do mnie co biorę na bagna ze sprzętu:

- strzelba SPAS 12 + bandolety
- prowiant na 2 doby + woda + camelback
- WD Tabsy
- lina
- śpiwór, opończa/plandeka, hamak
- lina
- lornetka
- kompas

- A przynajmniej to znalazłem u siebie w ekwipunku w KP Jakby co to pytać to mogę coś wyjasnić, dodać, odjąć itd.
 
__________________
A God Damn Rat Pack

MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami
Pipboy79 jest offline  
Stary 23-08-2017, 01:02   #7
 
Czarna's Avatar
 
Reputacja: 25966 Czarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputację
I ja mam Ci teraz obciążenie podliczać? Nie mogłeś iść tak o - bez niczego jak na spacer? ;p
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Everyone will come to my funeral,
To make sure that I stay dead.
Czarna jest offline  
Stary 23-08-2017, 01:05   #8
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 51433 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Jak chcesz mogę sobie sam wyliczyć Bez liczenia pewnie z 10 - 15 kg by pykło. Ale bardziej dałem by było wiada co ze sobą zabieram w tą dzicz
 
__________________
A God Damn Rat Pack

MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami
Pipboy79 jest offline  
Stary 23-08-2017, 10:56   #9
 
Czarna's Avatar
 
Reputacja: 25966 Czarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Jak chcesz mogę sobie sam wyliczyć Bez liczenia pewnie z 10 - 15 kg by pykło. Ale bardziej dałem by było wiada co ze sobą zabieram w tą dzicz
Skoro tak się rwiesz do pomocy to jasne - wylicz. Nie będę się musiała bić z cyferkami, bo cyferki bolą i gryzą
< MG roku >
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Everyone will come to my funeral,
To make sure that I stay dead.
Czarna jest offline  
Stary 23-08-2017, 13:38   #10
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 43950 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
To ja sobie założę połowę i będzie ok, czyż nie?
 
Aiko jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:09.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167