Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - ogólnie > Kufer skarbów > Porzucone projekty > Opowiadania-archiwum
Zarejestruj się Użytkownicy

Opowiadania-archiwum Wasza twórczość


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-11-2004, 17:40   #1
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Hordy ciemności

Wielki Solinarini siedząc na swoim tronie pośrodku Wielkiego Absurdu w centrum Wszechświata, czyli w swoim domu w mieście zwanym Szczecinem na planecie Ziemią zwanej, rozmyśla nad tym jak objąć władzę nad całym Absolutem i być jedynym słusznym monopolistą niczym jego pracodawca.
Pracodawca? No w końcu nawet Wielki Mistrzu musi w tym porąbanym świecie jakoś zarobić na chleb...
Myśli kłębią mu sie w głowie. Zastanawia się co by tu zrobić aby się nie narobić a stać się jedynym słusznym monopolistą niczym jego pracodawca i objąć władzę nad całym Absolutem, w skrócie JSNJPiOWNCA. Jednym swoim poleceniem mógł wysłać swoje hordy na swoich wrogów i zmieść ich z Absolutu, internetem także zwanym, właściwie nie wiadomo dlaczego. Trzech głównych dowódców on posiadał, trzech czarnych orłów zwanych modelami, którzy występowali pod przykrywką Gentelmenów.
Nikt jednak nie dawał się zwieść pozorom. Wszyscy wiedzieli, że w nich olbrzymia siła drzemała. Jeden ruch palca i wysyłał ich i wtedy nic się na ziemi nie ostawało.
Pierwszy z nich Fistusus, pędził na fali NEWSÓW. Jego moc była straszliwa. Napadał na wrogów a fala na której pędził zalewała wroga, tak iż był on bez szans. Nie mógł się on z nich wygrzebać przez wiele dni aż od nich zamożony się stawał i z głodu umierał. Jednak śmierć to był ratunek, ponieważ czytając zalegające posty wróg zapadał w katatonię i szybko miał ochotę samobójstwo popełnić. Jednak straszliwa moc unieruchamiała go tak iż powoli konał w cierpieniach.
Drugim jeźdźcem był Nijelus, pędzący na fali farby. Bronią jego był Straszliwy Pędzel. Przy jego pomocy malował na Corelu obrazy, które rzeczywistością się stawały. Wielu padło pod naporem jego błyskawic, oraz znikało gdy przezroczystym ich czynił.
Last bat not list był Flajszmanus. Jego twarzy nikt nie widział. Skrywał ją pancerz, który podobno stopił się wraz z jego skórą, tak iż nie można było go oddzielić, po wypadku w przechowalni odpadów jądrowych. Biegł on i raził on swoich wrogów swoją latarką po oczach. Powodował to urojenia i ułatwiało dobicie ich przy pomocy oparów radioaktywnych. Ginęli oni w straszliwych mękach, mając przed swoimi oczami, wszystkie, stare odcinki HTF.
Miał też Wielki Sollinarinni inną broń. Greebolus, był jego najstraszliwszym wieszczem zagłady. Tam gdzie on sie zjawiał i przepowiadał upadek, tam był upadek. Wszyscy drżeli na dźwięk jego imienia. Jednak biedny Greebol nie wytrzymał Mobbingu i postanowił odejść na emeryturę. Znacznie uszczupliło to siły Mistrza i odsunęło w przyszłość stanie się JSNJPiOWNCA.
Jednak obmyślił on nowy plan. Jeszcze straszliwszy. Zbiera najemników, przewrotnie Opiekunami zwanych. Będą oni niczym Ich Troje siać zamęt i spustoszenie.
Gdy tylko uzbiera swoją bezduszną armię nikt się nie ostanie. Nikt nie będzie mógł się im przeciwstawić jak Brazylyjczykom podczas mistrzostw świata w 2002 roku.
Strzeżcie się, Jeźdźcy Absurdu nadciągają buhahahahahahahaha


PART 2

Świnia domowa (łac. Sus scrofa domestica) – zwierzę hodowlane udomowione między 5000 a 3000 r. p.n.e. Dostarcza hodowcom mięsa, tłuszczu, skóry, podrobów, szczeciny.

Jest ssakiem z rzędu parzystokopytnych, rodziny świniowatych.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika...ith_piglet.jpg

Wielki lord Soli podczas Solenia zupy, wpadł na następny mroczny i popieprziny pomysł.
Świat żył sobie w spokoju nieświadomy zamysłów soliego, był spokojny niczym Robespiere po dekapitacji.
Tak żył spokojnie a lord soli myślał. Chmury jego myśli roztaczały się na coraz większe odległości, powodując przy okazji wydłużenie zimy w kraju_polskom_zwanym oraz wymarcie kilku gatunków zwierząt na antypodach.
Tak, myślał, w końcu wymyślił, tak wiedział to, wiedział, że potrzebuje... świniaka.
Ale nie byle jakiego świniaka, świniak musiał być zacny nie byle jaki, porządny zdrowy świniak.
Tak, właśnie świniak.
Soli myślał, co zrobić, hordy jego rozpierzchły się po świecie, ponieważ zostały pobite przez jego największego Kaczego wroga.
Myślał jak odbudować swoją potęgę, myślał jak znowu zyskać swoich templariuszy śmierci.
Natomiast jego wrogowie wyczuli jego myśli i zadali mu silny cios, podnieśli VAT na internet.
Soli uznał, że aby uzyskać świniaka musi wyjechać, musi wyjechać tam gdzie nie ma kaczek.
Myślał gdzie wyjechać, postanowił, że Anglia będzie jego celem.
Tak, Anglia. Tam zrealizuje swoje cele i zawładnie światem.
Śmiech jego rozbrzmiał ostatni raz w kraju_polskom_zwanym, śmiech ten wstrząsnął całym krajem, aż jego wrogowie postanowili się Samibronić i podpisać pakt aby zebrać siły, które mogłyby przeciwstawić się potędze Mrocznego_lorda, wyczuwali, że plan jego jest Mroczny_jak_on_sam i że ich zwycięstwo nie jest pewne.
Tak, świniak. Misterny był plan soliego.
Pojechał do Anglii, tak do Anglii, stamtąd zacznie roztaczać na nowo chmury swoich myśli i zbierać siły, aby zadać druzgoczący cios wszystkim swoim wrogom.
Ale jego plan wył bardziej_mroczny_niż_zwykle.
Był nawet _bardziej_mroczny_niż_poprzedni.
Tak, był mu potrzebny świniak.
Tak, jego plan zaczął działać. Tak działał ale nikt o tym nie wiedział.
Mroczny uśmiech był na jego twarzy a Anglia upadała powoli, ale niewidocznie. Tak, najpierw ożenił się/wyszedł za mąż/ożenił się... eeee pobrał się Elton John. To zaniepokoiło przeciwników Soliego, zaczęli przyglądać się Anglii widząc tam działanie Soliego. A on tylko siedział i się uśmiechał. Wiedział, że kiedy będzie miał świniaka...
Potem Soli odwrócił uwagę wszystkich, tak na tm polegała mroczność jego planu, a raczej Mroczność.
Tak, wywołał ptasią grypę. Tak, cały świat patrzył na ptasią grypę, była ona straszna i pochłaniała mnustwo.. znaczy się kilka osób umarło.
Ale o to chodziło, jego wrogowie dostali ostrzeżenie, dygotali, wiedzieli, że grypa się zbliża, wiedzieli, że dyszy, wiedzieli, że o Soli działa, wiedzieli, ale nie wiedzieli o świniaku.
Soli w czasie gdy wszyscy jego wrogowie walczyli z grypą po cichu zbierał swoją armię.
Pierwsza była stara pani generał Armii Czerwonej, tak straszna ona była, pod przykrywką urody i wdzięku kryła się żelazna konsekwencja i strach, tak, nikt tak nie manipulował mężczyznami jak Czerwona jedynka.
Chodzą pogłoski, że to tak na prawdę ona jest Bin Ladenem, ale prawda jest taka, że to ona zabiła Cennedy'ego i to ona manipulowała Stalinem i tak naprawdę rządziła ZSRR.
Wytarczyło się odwrócić tyłem i się miało nóż w plecach. Tak, to ona, ale nie miała świniaka.
Kolejny był Chrabia Dżarot. Tak, jego broń inna była.
Nie był on taki jak inni. Knuł spiski i tworzył konspiracje, roztaczał chmurę swych myśli i zasiewał mrok i strach w sercach ludzi. Narzędziem jego sesje były, to one powodowały, że mrok się wkradał do serc ludzi. Zapisywał tajne hasło, jedno słowo i byli pod jego kontrolą, dygotali ze strachu i służyli mu.
Ostatnia była Chrabina_o_imieniu_którego_nie_wolno_powtarzać_a _podpisywała_się_jako_M_
Misterna służbistka i perfekcjonistka. Tak to ona, pod przykrywką pracy w sądzie poszukiwała kolejnych żołnierzy armii soliego. To ona nimi zarządzała i wszyscy się jej bali, bali się, że -M- znajdzie na nich paragraf.
Ale także nie miała świniaka.
Ale Soli, w końcu dzięki siłom -M-, Chrabiego i Pani Generał znalazł, tak znalazł, znalazł kogoś kto miał świniaka.
Inwyt i toman5on, tak, oni mieli świniaka, zagłada świata jest bliska, jego wrogowie zajmowali się ptakami a prawda była taka, że prawdziwym niebezpieczeństwem jest świniak.
Strzeżcie się ludzie, inwazja świń nadchodzi!
 
fleischman jest offline  
Stary 07-01-2006, 23:36   #2
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Najs 8) . Ciekawe. Sporą wyobraźnię masz ty (mówiąc językiem Yody).
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline  
Stary 08-01-2006, 16:59   #3
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
No nie ktoś to przeczytał
Planuję napisanie 2 części ale czekam na wenę odpowiednią.
 
fleischman jest offline  
Stary 08-01-2006, 17:22   #4
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
No musisz to uaktualnić. Zresztą teraz dopiero zauważylem jakie to jest stare. Że też ja zawsze babram się w starociach.
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline  
Stary 08-01-2006, 18:19   #5
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Niom już ponad rok to ma
Ile to się zmieniło od tamtego czasu ;/
Jak wróci Soli na stałe to napiszę drugi akt
 
fleischman jest offline  
Stary 08-01-2006, 18:59   #6
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Nono, czekamy Rzeczywiście drugi odcinek wiele uaktualni
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline  
Stary 10-03-2006, 22:31   #7
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Ekhm, Sol właściwie wrócił na stałe, a kiedy drugi akt???
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline  
Stary 08-04-2006, 00:16   #8
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
No to macie w końcu porcję mojego niezbyt wysublimowanego i niezbyt lotnego poczucia humoru.
Pozdro dla nowych modów od starego moda
 
fleischman jest offline  
Stary 08-04-2006, 13:36   #9
 
toman5on's Avatar
 
Reputacja: 1 toman5on ma wyłączoną reputację
Aaa, teraz już wiemy o co chodziło z tą świnią na sb Pozdrowienia dla starego moda od świeżo upieczonych modów

Cytat:
Napisał fleischman
Ale Soli, w końcu dzięki siłom -M-, Chrabiego i Pani Generał znalazł, tak znalazł, znalazł kogoś kto miał świniaka.
Inwyt i toman5on, tak, oni mieli świniaka, zagłada świata jest bliska, jego wrogowie zajmowali się ptakami a prawda była taka, że prawdziwym niebezpieczeństwem jest świniak.
Strzeżcie się ludzie, inwazja świń nadchodzi!
wreszcie będziemy małym trybikiem w machinie zagłady świata Wielkiego Solinariniego i jego Hord
btw: czemu nie jesteśmy zakonspirowani ksywkowato Flajszmanusie?
 
__________________
You're another sh... talking punk to me
You're living inspiration for what I never wanna be
And I see, you've been blinded by what you believe
And now back up and sit down, shut up and act like you need to be
toman5on jest offline  
Stary 08-04-2006, 13:55   #10
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
A ja tego nie czytałam, no, no... Fajne :P
 
Sayane jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:51.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172