Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > Rozmowy przy kawce > Wirtualna Tawerna
Zarejestruj się Użytkownicy

Wirtualna Tawerna Wszystko o grach komputerowych


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-03-2012, 13:39   #1
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 282 Qumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skał
Baldurs Gate Edycja Rozszerzona

Aż się dziwię, że nikt o tym nie napisał...

Na gamebanshee jest skrót wszystkich informacji, które do tej pory się ukazały: Baldur's Gate and Baldur's Gate II Enhanced Editions Announced

Twitter osoby odpowiedzialnej za Edycję Rozszerzoną: https://twitter.com/#!/TrentOster


Szybkie tłumaczenie:

Cytat:
 Overhaul Games (jeden z zespołów developerskich Beamdog ) będzie pracowała nad tym projektem ze wsparcie z zarówno Atari jak i Wizards of the Coast

 Nowy newsletter Beamdog zapowiada, że data premiery to Lato 2012, przynajmniej jeśli chodzi o Baldur's Gate: Enhanced Edition (wciąż nie ma daty premiery Baldur's Gate II: Enhanced Edition).

 Tales of the Sword Coast będą zawierać się w Baldur's Gate: Enhanced Edition a Throne of Bhaal w Baldur's Gate II: Enhanced Edition.

 Będą " zupełnie nowe treści (kontent) w grze którą kochacie, stworzone przez ludzi z oryginalnego zespołu odpowiadającego za grę".

 Zespół robi co może aby zapewnić wsparcie dla modów, zarówno nowych jak i starych.

 Baldur's Gate: Enhanced Edition będzie dostępny wyłącznie na platformie Beamdog (na PC), inne platformy zostaną ogłoszone w przyszłym tygodniu o tej samej porze co ogłoszenie na stronie internetowej. Wtedy pojawią się też pierwsze screenshoty.

 The BG:EE będzie korzystał z zasad 2nd Edition D&D, tak jak oryginał. Beamdog/Overhaul Games' motto: "Nie rujnujcie przyjemności z gry."

 Silnik "Infinity Enhanced" będzie zarówno w Baldur's Gate: Enhanced Edition jak i Baldur's Gate II: Enhanced Edition. Będzie "bazował na najnowszym kodzie Throne of Bhaal". To z kolei może oznaczać, że klasowe warianty oraz dziki mag będą dostępne w oryginalnym Baldur's Gate!

 Zespół stawia sobie za cel zapewnienie wsparcia dla jak największej ilości języków.

 Żadnej nowej, udziwnionej grafiki 3D. Gra będzie "w całości w izometrycznym 2D", czyli tak jak lubimy.

 Zespół będzie się trzymał zasady ograniczonej ilości głosów dla dialogów argumentując, że pozwala to na "dużo głębszy i wyższy poziom pisania". Doskonała uwaga moim zdaniem.

 Na chwilę obecną, nasze stare zapisy stanu gry z BG1 i BG2 będą działać w Rozszerzonej Edycji. Zespół nie ma potrzeby zmiany formatu zapisywania gry... na razie przynajmniej.

 Podczas gry spotkamy zupełnie nowe postacie i bohaterów do przyłączenia się. Głos zapewnią im również zupełnie nowi aktorzy.

 Chociaż nowi bohaterowie będą mieli nowe głosy, w tej chwili nie ma żadnych planów aby stare postacie dostały nowe powiedzonka.

 Edycja Rozszerzona zostanie prawdopodobnie rozprowadzana internetowo, więc wasze stare pudełka po Baldurs Gate nadal będą mogły zajmować należne im miejsce na półce.

 Interfejs będzie poddany pewnej re-ewaluacji, z naciskiem na to, aby zwiększyć czcionkę (i miejmy nadzieję postacie) w wysokiej rozdzielczości. Co więcej, Trent stwierdza że mają oryginalny kod i próbują przekonstruować UI i rendering.

 Po zakończeniu Baldur's Gate: Enhanced Edition będziesz mógł importować swoją postać do Baldur's Gate II: Enhanced Edition, tak jak w oryginalnych grach.

 Zespół "szuka nowych sposobów" na połączenie Baldur's Gate + Tales of the Sword Coast i Baldur's Gate II + Throne of Bhaal w jeden spójny tytuł. I tak, można to tylko skomentować: Odjazd!

 Przestarzały interfejs sieciowy DirectPlay, z którego korzysta Baldur's Gate i Baldur's Gate II został "wycięty maczetą" aby zrobić miejsce na coś "lepszego". Miejmy nadzieję, że co-op multiplayer zostanie znacznie ulepszony!

 Beamdog zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy lubi ich klienta do ściągania. "Bierzemy to pod uwagę w naszych dyskusjach".

 Nowe treście dodane przez Beamdog/Overhaul Games mogą zostać zignorowane jeśli wolelibyście grać tylko w to w co przez lata tak pokochaliście.

 Ostateczny cel? Nowa Edycja Rozszerzona są "częścią planu ogólnego" w kierunku prawdopodobnego stworzenia Baldur's Gate III.
 
Qumi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2012, 22:24   #2
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 3169 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Powiedz, że to nie ściema, a ja nie umarłem i nie jestem w niebie?. To by było coś, aż się łezka w oku kręci na wspomnienie "starych, dobrych" baldursów.

Trzymam kciuki za pomysł i do lata 2012
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2012, 22:32   #3
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 18 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
Sam całkiem niedawno nabrałem ochoty na powrót do klasyki.
Idealna okazja by zaostrzyć sobie jeszcze bardziej apetyt podczas czekania do lata. Mam tylko nadzieję, że produkt okaże się wart oczekiwania i producenci nie zepsują mi tak dobrych wspomnień.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2012, 22:43   #4
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 124 Wnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znany
Fajnie, fajnie, tylko pewnie nie przetłumaczą na polski, a ja mam problemy z językiem angielskim ;/

Eh, trza będzie mody w końcu zainstalować, część z nich jest przynajmniej przetłumaczona
 
Wnerwik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2012, 09:48   #5
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 282 Qumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skał
Informacja jak najbardziej oficjalna: Announcing Baldur’s Gate: Enhanced Edition™ Baldur's Gate: Enhanced Edition News

W czwartek około 20 powinna pojawić się kolejna dawka informacji oraz screeny
 
Qumi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2012, 16:56   #6
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1708 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
"Ostateczny cel? Nowa Edycja Rozszerzona są "częścią planu ogólnego" w kierunku prawdopodobnego stworzenia Baldur's Gate III."

HA! HA! Mówiłem! Życie nabiera barw!
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2012, 17:23   #7
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 282 Qumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skałQumi jest jak klejnot wśród skał
Cytując:

Cytat:
We are working towards a BG3.BGEE is our first step in our larger plan.
Nowy ciekawy news:

Cytat:
Napisał Trent Oster
We're interesting in the concept of including some of the great mods out there into BG "canon".
Czyli zastanawiają się czy aby nie dodać parę wspaniałych modów do kanonu BG.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 19-03-2012 o 11:44.
Qumi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2012, 11:39   #8
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 989 Panicz jest godny podziwuPanicz jest godny podziwuPanicz jest godny podziwuPanicz jest godny podziwuPanicz jest godny podziwuPanicz jest godny podziwuPanicz jest godny podziwuPanicz jest godny podziwuPanicz jest godny podziwuPanicz jest godny podziwuPanicz jest godny podziwu
Spoko sprawa. Rzut izometryczny sprawdza się w nowym Diablo czy Starcrafcie, gdzie jest już elegancka grafika. 3 Baldura mogłaby pójść w tym kierunku.
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2012, 14:46   #9
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 2172 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
To nieładnie tak robić nadzieję niezachwianie wiernym JEDYNEMU PRAWDZIWEMU RPG, którzy oczekiwali ponownego przyjścia.
Grałbym.
 
__________________
Now I'm hiding in Honduras
I'm a desperate man
Send lawyers, guns and money
The shit has hit the fan
- Warren Zevon, "Lawyers, Guns and Money"
Cohen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2012, 22:45   #10
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1674 Gettor ma wspaniałą przyszłośćGettor ma wspaniałą przyszłośćGettor ma wspaniałą przyszłośćGettor ma wspaniałą przyszłośćGettor ma wspaniałą przyszłośćGettor ma wspaniałą przyszłośćGettor ma wspaniałą przyszłośćGettor ma wspaniałą przyszłośćGettor ma wspaniałą przyszłośćGettor ma wspaniałą przyszłośćGettor ma wspaniałą przyszłość
Hah, pamiętam jak siedziałem na stronie Baldur's Gate'a i patrzyłem na ten licznik, który zmierzał nieuchronnie do zera na godzinę 20.00 któregoś dnia. Potem na kilka godzin stronka umarła Dopiero po północy zobaczyłem co jest na rzeczy.

Ale dopiero dzięki postowi Qumiego dowiedziałem się dokładniej co jest na rzeczy. Bardzo cieszy mnie fakt, że zostają przy 2nd DnD w grze, a także że będą grywalne klasy jak z BGII ToB.
Ogólnie cud, miód i orzeszki jak dotąd. Ciekawe tylko ile się za to zapłaci
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
OdpowiedzZasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:25.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166