Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2011, 19:49   #29
Kovix
 
Reputacja: 1 Kovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znanyKovix wkrótce będzie znany
Uch, pytań jest sporo i widzę, że Gracz mi się trafił konkretny. Dobrze!

Do tworzenia maga baaardzo zachęcam, bo jeszcze nikogo nie ma na to stanowisko, a bez maga... No cóż, bez maga będzie, delikatnie mówiąc, ciężko. I nie chodzi mi tylko o walkę.

Na pytania będę odpowiadał po kolei:
1. Ograniczeń rasowych nie narzucam. Możliwości są dowolne, ALE... Załóżmy, że grasz jakimś lykantropem czy innym wampirem. Ktoś w większym ośrodku cywilizacji będzie miał choćby cień podejrzenia, że jest z Tobą coś nie tak, to masz, delikatnie mówiąc, przerąbane. Im dziwniejsza rasa, tym większa nieufność do niej = tym trudniejsza gra. Natomiast smok - nie, to już za dużo. Na potrzeby rekrutacji do sesji przyjmuję, że Saskia była ostatnim smokiem.
Rasy jakiekolwiek, ale humanoidalnopodobne
2. Taka postać, o ile byłaby, jak pisałem, humanoidalna, mogłaby być klimatyczna. Ale pewnie przy przyjmowaniu KP nie obyłoby się bez konsultacji/poprawek. Ale też wolałbym, żeby jakoś ocierała się o wiedźmiński świat, tzn. na przykład kojarzyłaby się z mitologią słowiańską.
3. Umiejki całkowicie i absolutnie samemu. Logika tego rozwiązania jest właśnie taka, by dać wam dowolność - im węższa dziedzina, w której specjalizuje się bohater, tym lepiej to robi. Oczywiście, jeśli przegniecie, będę się z wami konsultował.
4. Z psioniką czułbym się nieswojo, ale nie mówię nie. Wolałbym wtedy usłyszeć listę umiejętności, które taka postać posiada i ją skonsultować z graczem. Tym niemniej - nie zabraniam.

Na koniec - dobrze, że się zgłaszasz, Mivnova, bo widzę, że masz sporą wiedzę o świecie, warto mieć takich graczy. Rób KP :P
 
__________________
Incepcja - przekraczamy granice snu...
Opowieść Starca - intryga w ogarniętej nową wojną Północy...
Samaris - wyprawa do wnętrza... samego siebie...
Kovix jest offline