Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2014, 13:23   #41
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Panowie, zawieszam sesję na czas nieokreślony. Za szybko chciałem powtórzyć sukces pierwszej edycji Księstw Granicznych - gdzie bohaterowie graczy wyszli super, zawiązała się fajna chemia i mistrzowanie tej sesji to ogółem bajka - poniekąd dlatego, że chciałem wypróbować całkowicie dowolnego sandboxa - co mogłem w sumie zrobić już za pierwszym razem, zamiast narzucać tamtejszej grupie z góry określoną sytuację wyjściową ochroniarzy karawany. Mistrzowanie dwóch sesji naraz w tym samym świecie to wypalająca mordęga, gdy człowiek przysiada do pomysłów, opisów, tabel, itd., ale potrzebowałem odpalić sesję w zupełnie odmiennym settingu, żeby to zrozumieć (Forgotten Realms). Z drugiej strony szkoda mi pięciostronicowego posta, świetnego pomysłu na fabułę i niecodziennego pomysłu na drużynę, tak więc sesji nie zamykam na amen - może gdy się skończy moja równoległa sesja (ale to i tak trochę potrwa), to wrócę do tej. Całe szczęście, że nie musieliście poświęcać zbyt dużej ilości czasu na przygotowanie postaci. Żeby jakoś zadośćuczynić: Hazard i Fyrskar, na wypadek śmierci Waszych postaci w równoległej sesji, możecie wykorzystać Noaha i sir Raisona jako postacie zapasowe. Ponadto zapraszam dwóch najaktywniejszych graczy z tej sesji: Earendila i Karla Franza do udziału w mojej równoległej sesji, jeśli oczywiście będą chęci - miejsca dla wszystkich starczy, a takich postaci szkoda wyrzucać do kosza. Przepraszam, proszę o wyrozumiałość i dziękuję wszystkim za wspólną (ale krótką) grę. Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy na którejś sesji.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline