Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2014, 15:32   #22
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Znaczy się nie czytałeś almanachów z serii "Graj...", zgadłem?
Coś w jego podejściu uległo zmianie, tak? Rzadko kiedy sięgam po almanachy, wolę już przeczytać jakąś nową grę (które zwykle same w sobie są naładowane fajnymi poradami), ale z ciekawości zajrzę.

Fakt, całą wypowiedź pisałem już z dzisiejszej perspektywy, pozbywając się bagażu rad z MiMów (chociaż w głębi ducha będę zaprzeczać, że miały na mnie duży wpływ ). JG w WFRP wtedy mnie zwyczajnie ominęło, bo po prostu jakoś nie przedostało się do naszej hermetycznej, odizolowanej grupki (AD&D). Jednak tyle lat minęło i nadal nie udało mi się zagrać z nikim, kto nadinterpretował jesiennogawędowe brud und błoto, więc czytając niektóre wypowiedzi tu i ówdzie zastanawiam się, czy faktycznie takie przesady mogły mieć miejsce.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem