Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2014, 18:45   #25
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
@archiwumX

Najłatwiej będzie, jak zdobędziesz krążący po sieci podręcznik WFRP w edycji TofT.

Jesienna Gawęda jest owszem stylem grania w Młotka, ale przecież nie wyrosła znikąd - stąd te dziesięć artykułów i, jak dzem zauważył, w szerszym kontekście także reszta porad dla MG z kultowych w naszym kraju magazynów. Warto przeczytać i zastosować z umiarem, bez nadinterpretacji. W Neuroshimie taki styl gry pewnie by odpowiadał mieszance wszystkich kolorów z wyłączeniem Chromu, jeśli dobrze pamiętam charakterystykę poszczególnych elementów.

Cytat:
Nie, nie, tu chodziło mi o poszerzenie kontekstu. Bo dziwisz się w jaki sposób, czy też dlaczego łączył ponure założenia z railroadingiem. A z almanachów dość wyraźnie widać, że jakoś łączył.
Dziwić się dziwię tylko biorąc pod uwagę własne doświadczenia - jak w pewnym momencie zrezygnowałem ze scenariuszy i wprowadziłem całkowicie otwartą formę gry, sesje nieraz nabierały większego ciężaru. Stąd takie: "a jednak można lepiej / inaczej".
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem