Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2014, 18:48   #30
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
treść tego posta jest niebezpieczna dla humanistów!
Chciałem zwrócić uwagę, że humaniści powinni być wzięci w cudzysłowie, ale niedawno dowiedziałem się, że na mojej alma mater nie ma już nawet statystyki matematycznej w obecnym programie...

Da się w skrócie wyjaśnić, co to ten tor presji i konsekwencje, czy muszę sięgnąć po podręczniki? Na pierwszy rzut oka kojarzy mi się z kratkami ran w CP2020, ale nie wiem, czy to dobry trop. Poza aspektami mało czaję niestety.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline