Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2014, 20:24   #519
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ogryzek Szatana
Thumb up. Popieram, chociaż wolę nie znać statów, płynniej na forum się chyba nie da tego zrobić.
Cieszę się. Bez minimum w postaci AC i HP nie da rady.

Warto też zauważyć, że w ten sposób nie będziemy się wybijać z rytmu narracji - nadal będziemy odpowiadać "w kolejce" na forum, tyle że pod porządek inicjatywy. Żadnych gdoców i kombinowania.

Cytat:
Napisał Ogryzek Szatana
Dodam jeszcze o strzelaniu łukiem - ilość ataków odnosi się do każdej broni w grze, również dystansowej.
IMO ilość ataków powinna mnożyć damage z kuszy, żeby nie trzeba było brać featów, żeby kusza miała jakiekolwiek zastosowanie od otrzymania drugiego ataku.
Nie wiem, jak rozwiązać problem z kuszami. Zresztą to nie pierwsza edycja (i RPG), w której dylemat "kusza kontra łuk" jest słabo rozwiązany.

Cytat:
Napisał Ogryzek Szatana
Już teraz mamy taki "problem"
Nie rozumiem, jaki "problem"?

Cytat:
Napisał Ogryzek Szatana
Nie chce mi się szukać innych przykładów na siłę, ale na pewno coś później wyskoczy.
Na pewno wyskoczy - ta edycja nawet by the book zbyt ścisła nie jest.

---

Napięcia w drużynie, stracone nadzieje, bezsensowne śmierci - to lubię. Chciałem być fair wobec Was i dać Wam tego jeńca w zamian za druida, bo śmierć Randala wynikała z przyczyn nie związanych z grą, ale wyszło jak wyszło.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-12-2014 o 20:34.
Lord Cluttermonkey jest offline