Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2014, 12:14   #1212
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Moi Drodzy, odpis dzisiaj lub (już na pewno) jutro. Muszę przyznać, że podział na trzy osobne grupy to trzy razy więcej pracy przy odpisie.

Cytat:
Napisał devilnevercry
poza tym oprócz liny z kotwiczką, jakiś zaczepów i dodatkowych lin podtrzymujących to nie mam pojecia co jeszcze może być w tym zestawie, ktoś coś pomoże?
Ogólnie rzecz biorąc haki wspinaczkowe, odpowiednie buty i rękawice, uprząż (czy też szelki, nie wiem jak to się zwie). Mogłem o czymś zapomnieć, bo sam się nie wspinam i mam lęk wysokości.

Pytanko przy okazji - czy wyciągałem wcześniej konsekwencje z nieopatrzonych w żaden sposób ran? (Za opatrzone można uznać te wyleczone konwencjonalnie, zaklęciami, maściami, regeneracją, prochami czy eliksirami.) Nie pamiętam, żeby jakiekolwiek nieopatrzone były (bo zwykle jakiś sposób leczenia się znajdował), a nie chcę się zachować niekonsekwentnie.

Będę wrzucał odpis częściami - o każdej edycji powiadomię w komentarzach.

Jeśli Moritz i spółka nie deklarują nic więcej w chwili obecnej, mogę dopisać do posta dalszy ciąg podróży.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 18-12-2014 o 12:43.
Lord Cluttermonkey jest offline