Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2014, 20:56   #19
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Kapłani innych ras nie występują jako grywalne profesje bez modyfikacji mechaniki. Czarodzieje jako druidzi mnie nie interesują - wolę leśnych dziadków z pierwszej edycji. Alchemików jako profesji również nie ma. Innymi słowy wszystko wrzucone do jednego wora albo uproszczone. EOT, bo to nie temat na wojnę edycji, a tym bardziej mechanik.

E. Do rekrutacji będzie dołączony dokument z objaśnieniem tworzenia postaci - na tyle jasny, by każdy mógł go zrozumieć i stworzyć postać.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak powiedziałem, tak zrobiłem - i to dzisiaj. Dokument pozwoli nawet graczom zupełnie nie orientującym się w pierwszej edycji WFRP na stworzenie postaci. Pomoc MG lub podręcznik będzie potrzebny jedynie przy profesji (schemat rozwinięć, umiejętności i ekwipunek).

Postanowiłem też zmienić zaawansowanie postaci - zaczynamy bohaterami ze skompletowaną całą profesją.

Zmieniłem też cennik na bardziej mi pasujący - zwiększa siłę nabywczą ZK i eliminuje kilka absurdów, choć idealny też nie jest. A graczom daje trochę większe możliwości dozbrojenia się.

A Fyrskar nadesłał mi ładniutki, klimatyczny obrazek w międzyczasie - niech będzie jako zachęta


Link nie działał - już działa
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 21-12-2014 o 21:22.
Lord Cluttermonkey jest offline