Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2015, 17:22   #111
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
- Mocnego piwa i w obfitości! - zakrzyknął Arno. - To samo tyczy się kobiet. Gdzie są wasze kobiety? Mam nadzieję, że są ładniejsze od waszych koni. No już, człowieku, pospiesz się. A i przynieście mi jedzenia, dużo dobrego jadła. Muszę się wzmocnić.

Usiadłszy, żołnierz wysłał obleśny całus w powietrze. Jego adresatką była jedna ze służek, Bessy.

- Daj świni całuska, dziewczynko! - ryknął, gdy ta przechodziła obok. Zignorowała go.

- Wyjdź ze mną na zewnątrz. Czuję się jak w okresie rui - Baryła złapał ją za rękę.

- Och nie. Proszę mnie puścić - zaszlochała dziewczyna. - W przyszłym tygodniu mam wziąć ślub.

- Ślub, tak? - ryknął śmiechem Francksen. - A więc pozwól, że nauczę cię paru rzeczy, żebyś potem ty mogła nauczyć swego męża.

Dziewczyna nie odpowiadała, ale drgnęła niespokojnie pod ciężarem spojrzenia niby-Ungoła.

- Chodź - rzekł zachrypniętym głosem żołdak. - Na zewnątrz.

- Nie - szlochała dziewczyna. - Nie wyjdę, dopóki nie jestem mężatką.

- Tylko o to ci chodzi? - zaśmiał się zalotnik. - A więc... Ożenię się z tobą, jeśli tego pragniesz.

Propozycja była szokująca, ale Arno gotów był wyciągnąć dziewkę na zewnątrz i na szybko zaprowadzić przed jakikolwiek ołtarz, na wypadek gdyby nie znalazł chociażby akolity w środku knajpy.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 27-01-2015 o 19:13.
Lord Cluttermonkey jest offline