Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2015, 18:55   #46
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
No super. Ja osobiście nigdy nie prowadziłem wg kupionego scenariusza i jakoś nie zamierzam. A jeśli MG pozwala na elfa nekromantę i pozwala mu na ochronę wieśniaków to super, tyle że ja u takiego MG w życiu bym nie zagrał [jak i pewnie większa część graczy]
Też bym nie zagrał, co więcej - podejrzewam, że tacy nawet nie istnieją. Wypowiedź miała na celu podkreślenie, że indywidualizacji postaci szukam gdzie indziej, niż w mechanice.

Cytat:
To że oczekujesz od firm sensu, albo powolnego wprowadzania zmian?
Ok, inaczej. Weźmy Chaosium. Którąkolwiek grę na BRP nie weźmiesz, czy to z lat siedemdziesiątych, czy coś nowego, będzie działać z resztą gier na BRP. Te same wydawnictwo oferuje ten sam produkt przez ~37 lat. Zmiany, które były wprowadzane do mechaniki, były testowane przez pokolenia graczy, a czwarta edycja BRP - Wielka Złota Książeczka - to efekt dekad istnienia tej samej gry. Da się? Da.

(Na BRP na forum prowadzę Księstwa Graniczne.)

A teraz weźmy pod lupę duet TSR i WotC...

Cytat:
śmieciarzy
Profesji śmieciarzy nie ma w pierwszej edycji!

(To było suche.)

Cytat:
Uważam po prostu, że w tym hobby jest miejsce i dla lekkich, storytellingowych systemów, jak i tych rules-heavy.
No luz, wiadomo, że jest.

Cytat:
Więc tkwisz jak ten dinozaur w swojej klatce, wszystko negując i mówiąc bee. No to jest super podejście.
Nie chcę wywoływać dyskusji o piractwie.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 04-04-2015 o 19:12.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem