Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2015, 23:15   #111
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
No to mam okazję zapytać co to znaczy szybka/sprawna mechanika.
Szybka mechanika to taka, którą masz w małym paluszku. Jak robię w GURPSie postacie w minutę, to lepszej alternatywy dla mnie nie znajdziesz.

Widzę, że masz bardzo duże parcie na dociekanie prawd obiektywnych tam, gdzie ich nie będzie, więc żeby dać Ci jak najobiektywniejszą wypowiedź, pokusiłbym się o stwierdzenie, że sprawna mechanika to taka, która sama w sobie jest sprzedawana jako osobny produkt rynkowy. Taki warunek ogranicza nam towarzystwo do BRP, GURPS, FATE i paru innych tytułów. Bardziej obiektywnie się nie da. Chociaż sąd niesprawiedliwy, bo takie Savage Worlds chętnie wyrzuciłbym razem z d20 system, a są gry, w których ta mechanika jest jak dla mnie dobrze pomyślana, jak chociażby Traveller.

Ale przecież nie będziemy porównywać penisów i subiektywnych doświadczeń.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 13-04-2015 o 10:20.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem