Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2015, 23:35   #111
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Baird, po kolei:

1. Wiesz, ile kosztuje pałac w WFRP? Minimum kilkanaście tysięcy złotych koron, zwykle pewnie kilkadziesiąt.

Według Renegade Crowns Księstwa Graniczne to całkowite zadupie, więc rodzi się pytanie - komu miałby ten pałac sprzedać? W jaki sposób byłaby rozliczona ta transakcja?

Trzecie pytanie - jaki bank? Najbliższy i jedyny w okolicy to Barak Varr.

Pomijając już wątpliwą logikę zrezygnowania z własnego terytorium, aby walczyć o zamek i kilka wsi jakiegoś bezdzietnego barona, który nie ma dworu per se, więc Twoja postać mogłaby tam być co najwyżej albo sługą, albo stajennym, albo wartownikiem.

Łatwiej sięgnąć po tą baronię tworząc po prostu żeńską postać.

2. Jak już wcześniej pisałem, a nie wziąłeś sobie tego widocznie do serca, szlachcic w WFRP to taki Felix Jaeger tyle że z tytułem szlacheckim. Nie gramy w Monastyr, więc jedyne, co po tym tytule szlacheckim BG zostało, to jego ekwipunek z profesji, a nie wynajęte nieruchomości i konto w krasnoludzkim banku.

3. Nie potrzebuję zwrotu akcji, tylko dodatkowego gracza. Serio myślałeś, że dam Ci grać pierwsze skrzypce w ponad rocznej sesji, jeśli nawet nie rozegraliśmy ze sobą jeszcze ani jednej kolejki?

4. Czemu bękart ma mieć profesję szlachcica?

Dla mnie postać jest do napisania od nowa. Icariusowi się podoba, bo napisałby taką samą, sądząc po Jego szlachcicu z Sylvanii Fyrskara.

Cytat:
Napisał Gerappa92 Zobacz post
Jeśli uznalibyśmy, że mistrz Snorriego, był członkiem klanu Nonharaz, to rozpisałbym swoją postać jako żak - uczeń elementalisty... Myślisz, ze tak mogę zrobić?
W dwójce profesje czarodzieja nie są dostępne dla krasnoludów, a że nigdzie nie znalazłem ciekawych zasad domowych do takich odszczepieńców, to nie chce mi się samemu myśleć. Krasnoludzcy kapłani przejdą.

Konstrukty na początku odpadają - to cel do zrealizowania za dziesiątki tysięcy złotych koron i wiele poświęceń.

Jak Gerappa chcesz to podaj proszę profesje i od strony mechanicznej rozpiszę postać za Ciebie.

Cytat:
Napisał Fyrskar Zobacz post
Dopóki postać Ci nie umrze, musisz sobie znaleźć jakąś motywację dla szukania tej śmierci.

Jakoś tak wpadła mi do głowy ekipa Zabójców. Ktoś chciał drużynę, która nadaje się tylko do jednej rzeczy, więc może się pomysł przyda.
Już na to wpadłem i chciałem zaproponować w kolejnej rekrutacji.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 08-10-2015 o 23:44.
Lord Cluttermonkey jest offline