Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2015, 11:43   #117
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Felix Jaeger z profesji był żakiem i tylko machał mieczem. Taki urok WFRP.

A tak serio to w tej sesji nie da się tylko ciąć i rąbać. Gracz myśli, a nie postać. To tak jak ADOM - nawet jak wylosujesz najlepsze statystyki dla wojownika, to i tak kilka błędnych decyzji i po Tobie.

W sumie to nawet chciałem oznaczyć sesję jako "non-combat", bo kto Wam każe walczyć.

Może kiedyś wybierzemy się w ramach tej sesji albo poprowadzę inną sesję w Imperium lub bardziej cywilizowanych rejonach, wtedy to dopiero będzie spiskowanie.

Cytat:
Napisał Icarius
(choć to nieistotne bo nie ja jestem MG )
Opinię graczy też biorę pod uwagę (dlatego macie dostęp do zgłoszeń).
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 09-10-2015 o 13:46.
Lord Cluttermonkey jest offline