Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2015, 22:27   #346
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Nówka sztuka, raptem do dnia dzisiejszego pojawiły się 2 odcinki nowego anime...


Pierwszy odcinek One Punch Man obejrzałam niestety za szybko (bo w wersji bez postprodukcyjnej), ale nadrobiłam zaległości i obejrzałam go jeszcze raz w wersji z superduper fajerwerkami graficznymi.

Po prostu WOW.

Anime opowiada o chłopaku który postanowił zostać superbohaterem i trenował tak bardzo, że aż... wyłysiał. Ale stał się najsilniejszy - "mam cie na hita" w jego ustach to nie przechwałki
Co prawda dużo większe wodotryski graficzne są dopiero w drugim odcinku i to w na tyle wyższym poziomie w porównaniu do poprzedniego, że moja reakcja jako osoby zaglądającej zza ramienia osobie, która to oglądała było "o łał, co to za ładne anime oglądasz?" I tak zainteresowałam się i sama dołączyłam do oglądania

Teraz po obejrzeniu tych dwóch odcinków mogę stwierdzić, że są naprawdę dopracowane, a z tego co rozmawiałam z osobą, która jest od lat fanem mangi One Punch Mana (buziaki mr T ) to akcja w anime dzieje się bardzo szybko.
I tak, akcja jest bardzo dynamiczna. Nawet na chwilę widz nie ma szansy odetchnąć, bo zaraz coś znów się dzieje i ogląda się wszystko na bezdechu
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem