Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2016, 10:52   #29
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Zagrałbym najchętniej w moją własną sesję, ale jako że to niewykonalne albo wiąże się z grą solową, to miło byłoby znaleźć tutaj mistrza gry, który poprowadziłby klasyczne awanturnicze fantasy - bez spiny na długość odpisów, realizm czy settingomanię, za to z otwartym światem, graczami jako kowalami własnego losu, mnóstwem zróżnicowanych wyzwań i z użyciem podręcznikowych zasad, czy to którejś edycji D&D, WFRP czy czegoś zupełnie innego.

e. Rzecz jasna nie chodzi mi o bylejakość, skoro mowa o krótkich odpisach, itp. Sesja powinna być przygotowana na najwyższym możliwym poziomie, ale przede wszystkim stworzona do grania, nie do czytania.

Fyrskar miał WFRP prowadzić, nawet postać mi wylosował i nagle nastała cisza...
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-01-2016 o 14:06.
Lord Cluttermonkey jest offline