Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2016, 16:39   #18
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Nie rozumiem, po co w ogóle ktokolwiek miałby krytykować czwartą edycję - był na to czas chyba dobrych kilka lat temu. Sam zresztą rozegrałem dragonborn warlordem kilkanaście sesji w FR i się świetnie przy tym bawiłem.

Akurat jeśli chodzi o bogów to Greenwood zawsze miał skłonności do robienia nimi sieczki (w Dragonie #54 opisał bogów FR jako superbohaterów działających w obrębie zasad D&D, a nie ponad nimi i chyba pierwszy raz przebąkiwał o wojnie bogów takiej jak późniejszy Czas Kłopotów), ale narzucanie jednego metaplotu całej linii produktów to zawsze zagranie w stylu: "patrzcie, jak genialnie bawiłem się w swojej kampanii i powtarzajcie za mną, jeśli też chcecie".
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor
Lord Cluttermonkey jest offline