Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2016, 20:13   #512
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Prosto w środek tarczy strzelniczej, pomyślał Lino. Faktycznie, było zaledwie około stu kroków odległości między nim a celem - zupełnie jak podczas ćwiczeń. Łowca stał przez chwilę z napiętym łukiem, po czym posłał kolejną migoczącą błyskawicę. Bicie serca później kędzierzawy rozbójnik leżał ze strzałą w grubej szyi.

Ręka drugiego łucznika zadrżała ze strachu. Kargar wykonał unik, gdy strzała wbiła się w drzewo tuż za jego głową i skoczył jak uwolniona sprężyna. Bandyci nigdy wcześniej nie mierzyli się z tak groźnym nieprzyjacielem. Wojownik walczył w straszliwy sposób. Z niejasną świadomością, że wrogowie go ranią, rozszczepił czaszkę oraz ciało zniewieściałego scultimidonusa aż po mostek i, parując z zimnym wyrachowaniem długie cięcie, przeszył ciało uszatego chojraka. Śmiałek upuścił najbrzydszy miecz, jaki Kargar widział, a z jego ust wydobyło się coś między cichym stęknięciem a westchnieniem.

- Och, bogowie - jęknął. Plama na jego koszuli powiększała się. - Wyciągnij go. Byłem przecież dobrym... Zagrodnikiem... Naprawdę nie chciałem... Zabić... Jelenia... Płaciłem podatki... Zawsze pła...

Kiedy zbój osunął się na ziemię, z jego ust chlusnęła krew, a z rany na brzuchu płynęła druga struga. Kargar, stojący nad parą szkarłatnych postaci, jakie zaległy nieruchomo na ziemi, nie miał czasu do stracenia - łucznik o uroku głodnej łasicy składał się do strzału.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 17-04-2016 o 20:20.
Lord Cluttermonkey jest offline