Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2016, 06:26   #152
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Będą smokorodni? To Porucznik Jaszczur rusza do boju.

e. A tak na poważnie to o ile przy stole takim dragonbornem grało mi się dobrze przez kilkanaście sesji, to przy PBF dostawałbym dziesiątki punktów obłędu za "wczuwanie się w smoczka" i dziesiątki punktów szydery ze strony mojej narzeczonej za "wczuwanie się w smoczka".

Przejrzałem sobie klasy. Rola w drużynie jest mi w zasadzie obojętna, bo lubię grać drużynowo. Zagrałbym:
1. (Strikers) Barbarian, rogue, ranger, assasin.
2. (Defenders) Fighter, paladin, swordmage.
3. (Leaders) Cleric, warlord.
4. (Controllers) Wizard.

Z ras człowiek lub coś, co można nagiąć pod człowieka - pół-elf, halfling (jedynie wg zasad, "in-game" jako karzeł), pół-ork, goliath ("in-game" jako Góra Która Jeździ, patrz "Gra o Tron" ).

Najchętniej na chwilę obecną (od najbardziej pasującej do najmniej):
a) człowiek barbarzyńca,
b) pół-elf kapłan Tempusa lub człowiek warlord,
c) człowiek paladyn,
d) (i uwaga, zaskoczenie) człowiek czarodziej.

Jakby Warlock zdradził nieco informacji o członkach drużyny, byłbym b. wdzięczny.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 19-04-2016 o 07:35.
Lord Cluttermonkey jest offline