Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2016, 12:28   #185
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
HK został zabezpieczony w pustym magazynie, do któego wejścia strzegł kod znany tylko mistrzom. Laurienn wolała nie ryzykować, bo nawet w takim stanie droid był niebezpieczny. Dlatego nie kłopotała się zgrywaniem danych z niego. Teraz na głowie miała wprowadzenie w misję oddziału Sesweny. Gorzej, że nie czuła się wpełni sił ku temu.
“Dobrze, że przynajmniej wszystko już mam przygotowane” westchnęła z lekką ulgą.

Czuła zmęczenie i miała ochotę zniknąć, odpocząć. Zdenerwowanie w jej stanie było bardzo niewskazane. Po drodze wstąpiła do pomieszczenia medycznego wziąć leki na mdłości. Wspomnienie zapachu trupów ze statku, którym przybył HK wciąż drażnił jej nozdrza. Wypiła dużo wody i wyszła.

Zaprosiła wszystkich do jednej z sal wykładowych Akademii by tam na nią czekali. I gdy Angus, Muriel i Kaylara zasiedli w ławkach niczym uczniowie na wykładzie. Jedi pojawiła się w końcu w pomieszczeniu i z miejsca zaciemniła pomieszczenie opuszczając durastalowe żaluzje zewnętrzne na okna. Następnie podeszła do biurka i usiadła na fotelu okrywając się szczelniej połą płaszcza. Jej skupiona do tej pory mina złagodniała.
- Dziękuję wam wszystkim za współpracę i pomoc w zażegnaniu tego niecodziennego kryzysu - zaczęła patrząc na nich z uprzejmym uśmiechem. Widząc ich zaciekawione spojrzenia westchnęła. - Tak jestem Jedi, tak jestem w ciąży, nie, nie jest to zabronione, bo to jest Akademia, a nie Zakon - uśmiechnęła się do nich przyjaźnie. Od razu zaczęła wyglądac młodziej.
- Zebrałam was tutaj, żeby na spokojnie omówić waszą przyszłą misję. Dostaniecie wszystkie informacje jakie posiadamy na temat sprawy Sesweny - oznajmiła przechodząc od razu do właściwego tematu spotkania. - A mówiąc wszystkie, znaczy dokładny plan działania Krayta na tą okoliczność - uściśliła.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline