Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2016, 16:41   #31
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał RyldArgith Zobacz post
znaczy chodzi ci o normalną sesje? czy jak bo zdurniałem. piszesz podobną sesje, a jednak z podziałem na role. może przez zmeczenie imprezą wczorajszą, ale dla mnie, to nie będą podobne sesje ;D

I co to cybercity oedo808? rozbudziłeś moją ciekawość, bo marzę by zagrać w CP od dawna. ale nie ma sesji żadnej. Tyle że nie jako MG. nie miałem z CP wiele wspólnego, właściwie to noga jestem w sprawach techniki, informatyki. Ale klimat mi się podoba i naszła mnie chęć zmierzenia się z tym.
Tak, o normalną sesję, tyle że solo. Napisałem taką niezrozumiałą formułkę tylko dlatego, że temat to "solo bez podziału na role", a taka sesja by mnie nie interesowała.

Cyber City Oedo 808 to stara cyberpunkowa anime o kryminalistach z Tokio, którzy w zamian za skrócony wyrok pomagają zwalczać przestępców w podobnej do Cyberpunka 2020, ponurej przyszłości. Polecam obejrzeć, epizody można znaleźć nawet na Youtube. A do tego anime mam tym bardziej sentyment, że kiedyś rozegrałem całą kampanię Cyberpunka 2020 osadzoną właśnie w Tokio.

Zresztą Cyberpunka 2020 lubię tak bardzo, że zagrałbym nawet w taką"niezaktualizowaną", retro wersję z wizją przyszłości, jaka była w podręcznikach - bez smartfonów, mediów społecznościowych, itd.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 16-07-2016 o 16:46.
Lord Cluttermonkey jest offline