Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2016, 16:19   #209
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał trmv Zobacz post
Poszedł odpis. Trochę długi mi wyszedł, sorry

W przypadku broni miotanej tępej, też nie można ogłuszyć? (np. proca)
Tak bardziej z ciekawości pytam teraz, bo procę ma Katon, a jak ktoś do nas tu będzie biegł to nie widzę problemu z tym żeby go zabić

Jeszcze taka sprawa mi teraz wyszła: nie opisywałem wcześniej przyzywania broni 'paktowej' - scimitaru, a jedynie mam go wpisanego w ekwipunek, który noszę ze sobą (mieścił się w limicie wagi, więc nie było potrzeby go dematerializować). Czy uznajemy w takim razie, że Aw ma go przy sobie, czy musi poświecić akcję na przyzwanie go?

btw. C-Bane - opisy zombich dałeś genialne: berserker o gołej klacie: wielka maczuga 10/10
Nie biorę odpowiedzialności za skojarzenia!

Według RAW z procy się nie da, ale może umówmy się po prostu, że z broni dystansowej jest 50/50 na ogłuszenie / zabicie.

Przed walką przygotowaliście taką broń, jaką tylko chcieliście.

PS Scimitar ma polski odpowiednik - sejmitar. Wolę o tym wspomnieć, bo już "scimitary" widziałem w PBFach.
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
Skrobnę pościdło w nocy, po pracy. Kilgore zaszarżuje w najbliższego przeciwnika, nie bawi się w żadne ogłuszanie Za każdym razem gdy rozpłata/rozpruje/rozczłonkuje któregoś piżmozombiaka powie za to 'Ups!', żeby drużyna wiedziała że to było niechcący.

Czy goring rush mi jakoś tutaj pomaga? Używam jeśli tak!
Z "goring rush" możesz de facto ruszyć się i zaatakować z rogów za bonus action - przydatne przy naszej zasadzie domowej inicjatywy, bo możesz już dziabnąć kogoś na fast turn. A w przypadku slow turn miałbyś atak z rogów, atak z broni i ruch.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 23-07-2016 o 16:31.
Lord Cluttermonkey jest offline