Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2016, 18:19   #15
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Zweihander zaczynał jako nakładka na WFRP na forum Strike2Stun i niektóre z wymienionych zasad (bodajże ta z 2k6 zamiast k10) są w nim zawarte (albo przynajmniej były, gdy sprawdzałem beta wersję). WFRP jest dobry taki jaki jest i jakoś nie ciągnie mnie do przesiadania się na inny system (a jakby mi kiedyś czegoś brakowało to bym sobie zrobił własną wersję WFRP opartą na BRP)
No właśnie tu się zgadzamy - WFRP jest dobry taki, jaki jest.

Zamiast kulawo hałsrulować lepiej już zrobić całkowitą konwersję - z doświadczenia powiem, że na BRP Classic Fantasy przyjemnie śmiga i taka sesja powinna zaspokoić mokre sny wszystkich fanów WFRP marzących o realistycznej i zabójczej grze czy bardziej efektywnej od strony rzutów (mniej porażek, bo możesz zacząć grę z postacią o odpowiedniku Walki Wręcz na 75 lub więcej %), czy o bardziej złożonej inicjatywie... Przejrzałem temat i BRP pokrywa wszystkie Wasze propozycje "usprawnień" w ten czy inny sposób. Aż chciałoby się powiedzieć: been there, done that.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 26-08-2016 o 18:25.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem