Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2016, 07:29   #35
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kelly Zobacz post
Piszę tak, bowiem przynajmniej ja nie gram po to, żeby grać, ale gram, żeby mieć z tego przyjemność. Przypuszczam, że wszyscy tak, poza masochistami ewentualnie. Jeśli coś mi przeszkadza w danej sesji, to po prostu w niej nią gram. I dalej uważam, że raczej gracze robią identycznie. Dlatego właśnie uważam, że dobrze jest, kiedy GM mówi, czego gracz może się spodziewać. Zaś wiadomo, że wszystkiego się nie przewidzi. Osobiście uważam, że po prostu warto grać tak, żeby bawić się samemu, ale także nie psuć innym zabawy. Nawet jeśli gra się wielce wspaniałym zabójcą. A jak to zrobić? Właśnie tak, żeby się starać, żeby w sesji grały osoby, którym dają przyjemność podobne zagrania.
Jasna sprawa. Moja obecna sesja miała 15 stron FAQ w rekrutacji, m. in. o PvP (można, ale jak przegrasz to wylatujesz z gry, więc warto mieć przyjaciół ) i dzięki temu nie zaliczyliśmy żadnego zgrzytu od początku sesji, a już prawie połowa za nami.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz, psionik
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: Gladin, WOLOLOKIWOLO, Stalowy, Lord Melkor, Pliman
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem