Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2016, 21:38   #155
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Pani doktor uścisnęła rękę Greengladowi.
- Ależ proszę się nie przejmować etykietą, nikt tu z tego powodu nie będzie nikogo skazywał za jej nieprzestrzeganie - uśmiechnęła się uprzejmie. Jej rodzice nie pochwalili by tych słów.
- Oh, to pan MacCrick miał żonę... - odparła z udawanym lekkim zaskoczeniem. - Przykro mi, ale nie rozmawiamy na tematy nie związane z pracą. Nie mniej będzie miała pani okazję z nim porozmawiać. Jest już w drodze - stwierdziła przyjaźnie.

Każdemu przyjrzała się ledwie przelotnie by na koniec jej wzrok zatrzymał się na ostatnim z witających się. W momencie takim jak ten niezwykle przydatne okazywały się wpojone jej maniery i zdolność do zachowywania pozorów, które w jej rodzinie były starannie pielęgnowane.
- Ach tak, pana córka jest niezwykle zaradną osobą. Co u niej? - a wypowiedziała to w sposób jakby mówiła o dobrej znajomej. Nie czekając na odpowiedź wróciła spojrzeniem na archeologia.
- Naprawdę piękną macie tu okolicę. Czy mogę liczyć na oprowadzenie po wykopaliskach? Z góry nie wiele widziałam - stwierdziła uroczo uśmiechając się do Thomasa.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline